Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lentiekben leírtak közül...

A lentiekben leírtak közül Toteket mi zavar? Többet is választhattok

Figyelt kérdés

a. lábrázás

b. dobolás ujjakkal - tenyérrel - bármivel

c. Amikor figyelsz egy pontra de melletted egy folyamatos mozgás van (pl valaki az ujját húzogatja fel-le más hátán, vagy vibrálás)

d. vibráló fények

e. óra ketyegés

f. fütyülés

g. krákogás

h. ha valaki folyton azt mondja "sssss" - amikor azt akarja hogy csönd legyen (vagy bármilyen más sziszegő hang)

j. Egy bármilyen szó (egy szó amit ha meghallotok, idegroham fog el, de nem meritek elmondani, mert féltek cukkolni fognak vele)

i. reklámok

k. fingás-böfögés

l. ha valaki piszkálja az orrát

m. ha valaki a taknyát szívja

n. ha valaki rágja a tollát

o. ha valaki kattogtatja a tollát

p. ha valaki évekig mondogatja hogy pisilnie/kakilnia kell, de nem megy ki

q. ha valaki egy évszázadig megállás nélkül köhög

r. cigi

s. részeg ember

t. szösz valakin (ruháján, arcán, hajában)

u. csillámpor

v. emberek az utcán akik folyton a nyakadban vannak

w. ha valaki a cukorkáját vagy a jeget rágja

x. rágózás

y. ha egy ismerősöd kissé hangosabban beszél

z. egyéb (írjátok le mi)



2013. aug. 9. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
L
2013. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Z. evés közben minden falatnál a fogukhoz koccintják az evőeszközt.

Zs. mikor olyasmi miatt panaszkodnak, amin tudnának változtatni

# ha gyakran mondogatják ugyanazt a szót/szófordulatot

2013. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy leírom én is

- lábrázás meg a dobolás - mindenféle ilyesmi, engem nagyon tud idegesíteni. Két esetnél pláne;

1. amikor hulla fáradtan felszállok buszra/metróra. Ülnék le, de valami suhanc betolakszik oda és beül és el is kezdi rángatni a lábát... ha van energiája ehhez, hagyhatna leülni engem. Főleg az zavar ha leülnek szét terpesztik lábukat a metrón és két ember helyét elfoglalva adnak le egy dobszólót.

2. Amikor figyelnék oda valamire (előadás vagy bármi) de oldalról folyton ezt a ficánkolást látom.

Gimiben én ezt mindig úgy oldottam meg, hogy egy táskát odatettem (mert természetesen osztályom 90%-a rázta a lábát :D ), de tanárok meg folyton levették a táskát mert azt hitték lelki okok miatt teszem fel és így próbálok meg elzárkózni a külvilágtól és elbújok :D

(Amúgy nem értem miért lett divat a lábrázás, mi abban a menő - nekem pár hónapja elkezdett tök váratlan szituációkban rángani a lábam és egyeltalán nem volt kellemes, hogy az egyik végtagom akaratom ellenére mozog - inkább rémisztő)

- vibráló fények annyira nem szoktak zavarni, de ahogy látom sok embert nagyon is... ilyenkor lecsapják a villanyt én meg valami miatt nem bírok sötét terembe lenni... az mindig elálmosít. Gimiben meg osztályom azt szerette, olyan volt mint valami denevérbarlang, folyton sötétben ültünk, ha lámpát kapcsoltam valaki már rohant a kapcsolóhoz hogy lecsapja. Mondjuk zavarni nem zavar ez se, csak kicsit álmosító)

- óra ketyegés se zavar, kiskoromba nem tudtam tőle aludni, de amióta a telóm mindenről zenés értesítőt küld minden apróságról egy világháborút is átaludnék...

- fütyülés nagyon zavar, valami miatt ideges vagyok tőle egyrészt, másrészt meg, és ez engem is meglep, pisilnem kell tőle... de hogy miért azt nem tudom :D

- krákogás , ha valaki krákog egyet, az nem zavar, de ha minden ötödik másodperben hallom hogy "mhmhmmhmh" "köhömm" "EHMMM" meg hasonlók, akkor már csúnyán nézek.

- Hát a sziszegés az hangulatfüggő, általában akkor zavar, ha nyűgös vagyok. Vagy ha valami infó érdekelne, mondaná az illető de a körülötte levők nem fogják be... és ahelyett hogy ordítana egyet hogy CSEND, sziszeg minden 2. másodpercben.

- Hát van 1-2 szó ami elég hülye hangzásu és nem szeretem őket... mondjuk nem fóbiásan nem szeretem, csak hülyén hangzanak, de kimondom őket ha kell. :D

- reklámok; csak akkor, ha pl diétázom és a kajákat molekulákra bontva mutogatják és tökre enném őket de nem lehet és kínoznak vele... Meg amit észrevettem, bár ez sztem szomszédomat zavarja hogy reklámok nagyon hangosak... tök rossz amikor hallgatom a tv-t és egyszerre csak ordítva elkezdődik a reklám... engem akkor zavar amikor tanulnék/aludnék/dolgoznék de a szomszéd szobából úgy hallom a reklámokat mintha mellettem szólna a tv.

- fingás - böfögés - annyi a véleményem hogy ha én vissza bírom tartani, akkor más is legyen szíves. Ha esetleg mégis kicsúszik annyira nem zavar... véletlen baleset bárkivel megeshet... de illetlenség ha valaki lustaságból fingja tele a helyet... Főleg ha miondjuk metrón teszi vagy buszon.

- orrtúrás - undiiiiii. Egyszer egy csávóval jöttem haza... 3 órás buszút. És pont úgy ültem hogy csávóra láttam... 3 óráig az orrában matatott... képzelhetitek milyen kellemes érzéseim voltak... :D Takonyszívás is undi amúgy.

- Tollrágás nem zavar... Valami miatt akkor se ha történetesen az én tollam... Én is rágom az enyém.

- Tollkattogtatás viszont igen és akárhova sodor az élet mindig akad körülöttem egy ember aki imádja a tollát izélgetni.

- annyira nem zavar ha nyafognak pisi-kaki miatt csak mindig elfilózok, hogy miért nem mennek el wcre

- hát a köhögés hangulatfüggő. hNem zavar nem vagok vadállat. De ha fáradt vagyok és nyűgös, esetleg valamit gyorsan elmondanék de valaki 500x beleköhög/tüsszög... Akkor kicsit idegesít. De alapjáraton nem. Inkább próálok segíteni. Amúgy nekem általános suliban voltak ilyenjeim hogy elkezdetm köhögni és nem maradt abba és tanárok kiküldtek a mosdóba hátha jobban leszek és volt hogy majdnem elájultam

- cigi nem zavar, én is szoktam szívni.

- részeg ember akkor zavar, ha esetleg túljátsza a "szerepét"

- Nem tudom valahogy mostanában szöszök hdegen hagynak, magamról se szedem le... régen zavartak. Amúgy volt olyan smerősöm akinek ha próbáltam leszedni egy szöszét akkor megszólalt hogy "NE! Az az ÉN szöszöm" és nem volt szabad levenni róla és azzal mászkált egész nap. fura...

- csillámpor nem zavcar... én imádom :)

- hát ha épp rossz a kedvem akkor utálom azokat akik nem veszik a lapot. De amúgy ezt ismerősöknél is utálom ha azt mondom hogy klégyszíves picit hagyj magamra és jönnek utánam.

- cukrot-jeget folyton rágom. (körmömet is sajna)

- Rágózás nem zavar és am fura hogy egyeseket pontosan miért zavar? Csámcsogás hangja vagy miért? - amúgy egy elgondolkodtató tény - tanárok miért szedetik ki mások rágóját? Jó ének-tesi tanár még ok, mert tele szájjal nem éneklónk meg nem ugrabgrálunk... de pl egy matek órán mi bajom lesz attól hogy van egy rágó a számban?

- Hát ha olyan hangosan beszél hogy már mindenki ránk figyel necces... én utálok fuigyelem középpontjában lenni.

2013. aug. 9. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:

f,g, h, j, q, t minden körülmények között.

a, e, i, n, r, s, u, w, x, y nem zavar.

a többi hangulatfüggő.

2013. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

b

g

i

k

l

r

s

16/L

2013. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

f,g,i,l,m,q,w mindig, illetve z: szuszogás, horkolás (már az egész halktól is kiver a víz), illetve zs: ha valaki hangosan nyel. alacsony az ingerküszöböm :D

ha még rossz passzban is vagyok, akkor a b,h,j,o,p is irritál.

a többi nem vészes. 18/L

2013. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki fingik,böfög,kocogtatja a műfogát,krakog,piszkálja az orrát,csámcsog,szívja a tudhát!Szurcsol,nyammog hangosan ásít!
2023. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!