Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleim rövidpórázon tartana...

A szüleim rövidpórázon tartanak és engem ez zavar. Esetleg állhat ez a bizonyítási vágyam mögött?

Figyelt kérdés
Akármiről is van szó én mindig az ellenkezőjét cselekszem csak, hogy megmutassan nekem van igazam. Sokszor kerülök emiatt bajba, de az ember a hibáiból tanul! 16/L
2013. júl. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy veled foglalkoznak a szüleid, nem úgy mint sok más gyerekkel manapság :/

Ne ellenkezz velük, mert nem fogsz elérni vele semmit és főleg nem lesz tőle igazad.

2013. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez rossz stratégia.Csináld azt, amit kérnek tőled, így kicsit később jogosan kérhetsz tőlünk kompromisszumokat.

Ha látják, hogy megbízható vagy, engednek a "pórázodon" is.

2013. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem bizonyítási vágy, hanem önfejűség. De Ez életkori sajátosság. Ha megbízható leszel, akkor ők is negednek a gyeplőn szerintem
2013. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Sajnos igen lehet attól.
2013. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!