Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normalis hogy 22 eves fiu...

Az normalis hogy 22 eves fiu letemre iszonyuan zavar az ido mulasa?

Figyelt kérdés
nem hiszem el h 23 eves leszek. Konkretan idosnek erzem magam es amikor megtudom h vki 14- 15 akkor irigykedem , pedig egyaltalan nem vagyok irigy tipus semmire de erre mostansa(elmult 1-2 evben ) nagyon.. es mi lesz kesob???
2013. júl. 11. 22:53
 1/7 gömbicica ***** válasza:

szia.

mit irigyelsz Tőlük?

korukat? bohémságukat, szabadságukat? vagy mit?

Te is voltál 14-15 éves. Én is. És mit szerettünk volna, öregebbek lenni. MIt mondtak a szülők...., ne vágyakozzatok a felnőtt korra. Addig örüljetek mig gyerekek vagytok.

Aztán felnövünk, és visszavágyunk gyereknek.

Zavar az idő mulása? Az pedig már csak olyan, hogy előre megy.

Amit mi tudunk tenni az az, hogy minden percből a lehető legjobbat hozzuk ki.Találjunk mindig értelmes elfoglaltságot, barátokat, majdan családot alapitsunk, neveljük gyerekeinket legjobb tudásunk szerint.

Tudom sovány vigasz, de mást is zavar, hogy "öregszik", és hogy matek órán ólomlábakon járt az idő, most meg rohan, mint a sebesvonat!

üdv. :_)

2013. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is.Aztán eléred a 25-öt és rájössz, hogy még kur.vára fiatal vagy.Sőt még csak most kezdődik az igazi élet.Úgy 40-ig tart.Utána tényleg lehet aggódni.


25f

2013. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
huh az utolso valaszolo megnyugtatott
2013. júl. 11. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden fiatal átesik ezen. Amikor a mindennapok jórészt már nem csak az iskolába járás kényszeréről, házi feladat megírásáról, meg a haverokról szólnak, az ember elgondolkozik, hogy bizony sokminden változott körülötte. Múlik az idő. Már nem ugyanolyan, mint pár éve. Gondolkozik, fél, hogy mi lesz ezután? Fél, hogy egyszer megöregszik. Stb.

Aztán valaki csak legyint egyet, és éli tovább a mindennapjait, valakit meg sokszor kínoz ez a gondolat.

Egyébként hiányolsz valamit a múltadból? Csak mert gyakorta azok aggódnak ennyire az idő múlásán, akik úgy érzik, valami kimaradt az életükből.

2013. júl. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzek így. Most leszek 21. Szeretnék újra tizenéves lenni, újra átélni azt az időszakot, mert nagyon sok minden maradt ki nálam..kimaradt az egész fiatalkorom, tele volt gondokkal meg minden sz@rral..
2013. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én 3 napja lettem 19 és rohadtul öregnek érzem magam. vagy inkább kilátástalan az egész...://
2013. júl. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gömbicica ***** válasza:

Kedves Fiatalok!!!

Ne vicceljetek már!!! Most hirtelen a Barátok köztből Magdi anyus jutott eszembe.

[link]

Láttam TV-ben is, csak ugy sugárzott róla az életigenlés.

Rádióban riportban szintén. Elmondta hogy nagyon szeret utazni, utazási irodánál fizetett be, csak valami rosszus sült el, és nem abba a csoportba irták, ahol idegenvezető, stb van. Igy leszállt a reptéren, és senki sem várta. Nyelvet nem ismerve, a bolyongásnak az lett a vége, hogy valaki ráismert, hogy áááááááá Magdi anyus!!!és onnantól kezdve együtt voltak a nyaralás idején. Egy kinti magyar ismerte fel.

Ne legyetek ilyen elkentek.

Gondoljátok végig mikor gyerekek voltatok, mindig azon ment a cirkusz, hogy az azülők ezt meg azt sem engednek.

most mindent megtehettek felnőttként, most meg az nem jó.

Azonos érdeklődésü emberek kapcsoaltát keressétek. Sookat járjatok a természetbe, nagyon feltölti az embert.

Valami mozgás, sport, bicikli,kirándulás.......

Éljétek meg a mindennapokat, ne csak leéljétek.


Tapasztalatból irom mindezt, mert idővel rájön az ember, hogy mennyivel jobb lett volna, ha akkor nem olyan lett volna. Pedig a választás akkor is tőlem függött.

üdv :)

2013. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!