Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi a baj velem?...

MrSenki kérdése:

Szerintetek mi a baj velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 20 éves fiú vagyok és elég sok gondom van.Egy éve nem volt barátnőm,viszont soha nem voltam még szerelmes....A leghosszabb kapcsolatom fél évig tartott.Azóta szó szerint nem sikerül semmi....túlzottan önbizalomhiányom van és hiába próbálkozok valahogy minden téren veszítek.Próbálok mindenkivel rendes lenni,de úgy érzem semmi viszonzást nem kapok.Tisztára olyan mint ha egy jelentéktelen senki volnék....Bocsi a hosszú kérdésért!


2013. aug. 9. 20:11
 1/8 schocko ***** válasza:
Ha még 10 évig nem jön össze semmi, akkor írj újra és majd kitalálunk valamit...
2013. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod, hogy kéne élvezni az életet. (Ez csak egy tipp, nem megbélyegezni akarlak.) Félsz a csalódástól, és elzárod magadat egy kicsit az érzelmektől. Jobban kéne szeretned magadat, hogy megbízhass önmagadban, és másokban is a szerelem terén.
2013. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hú de szépen fogalmazott az előttem lévő! Le a kalappal! Én egyet értek vele. Nem írhattam volna jobban!!
2013. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnátok valami önbizalom fokozást?
2013. aug. 9. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

köszönj rá minden lányra az utcán és mosolyogj ezt fokozhatod hogy megdicséred valamijét és tovább mész


ilyen gyakorlatok segítenek magabiztosabbak lenni csajozásban.

2013. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugyan, semmi baj nincs veled:) egyszerűen csak így alakultak a dolgaid szerelmi téren:) még nem vagy lemaradva semmiről:) próbálj ne arra gondolni mindig, hogy jajj mit hogy csináljak, mikén tudnék megfelelni másoknak.

ha ezt el tudod felejteni, akkor máris felszabadultabb lehetsz.

ha beszélgetsz vkivel ne gondolkodj azon, hogy mi lehet a baj veled. csak lazán beszélgess, az a másik fél sem több nálad:)

sok sikert:)

2013. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az a gondom h nem tudok kezdeményzeni,vagy nem tudok elbeszélgetni vkivel :D csak mindig másokhoz próbálom hasonlítani magam.Gondolkoztam már azon is hogy nekilátok edzeni vagy valami,hátha kicsit dobna az önbizalmamon.
2013. aug. 10. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudok jó önbizalomnövelő praktikát. Ha érdekel írj privátot. (Nem hülyeség)
2013. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!