Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért szeretik a...

Az emberek miért szeretik a horrort?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Ennyiből azt is meg lehetne kérdezni,hogy az emberek miért szeretik mondjuk a pizzát.

Én pl. azért mert izgalmas(a trancsír filmekwet sosem szerettem),de az életben nem szeretném semmiképp átélni azokat a dolgokat,viszont amíg nézem,addig elönt egy "jóleső izgalom,feszültség érzet".

2013. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én imádom a horrorfilmeket...bár én inkább a meghökkentő, de a valóságban is előforduló filmeket szeretem, mint pl. az Árva, vagy a Nekromantik...na az nagyon durva film volt, láttam mindkét részét :D

16/L

2014. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az olyan filmek amik megnevettetik az embert, azok is növelik az endorfin szintjét. Miért kell ehhez horrort nézni? Csak kíváncsi vagyok.
2015. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
53%

Ezt a kérdést már én is feltettem, minimum 30 embernek. Személy szerint én nem szeretem a horrort, nem azért mert húú de ijesztő, hanem inkább azért mert számomra semmi élvezetet nem nyújt az ha kilógó beleket vagy vért látok. A horror rajongó ismerőseim egyike se épelméjű, szóval szerintem semmi köze nincs a félelemhez vagy a hormonokhoz, szerintem azok akik horror mániások, a lelkük mélyén elmebetegek.


Mert hát lehet itt hadonászni mindenféle tudományos dologgal, de szerintem egy épelméjű embert nem vonz a kilógó bél vagy a vér látványa.


(Ez csak az én véleményem, nem kell rögtön a torkomnak ugrani.)

2017. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!