Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti csalódtatok már lányban/fiú...

Ti csalódtatok már lányban/fiúban? Miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen egy lányban akinek őszintén elmondtam, hogy szeretem és nem hitte el (azóta sem) :)
2013. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre mindkettőben. Volt egy párom, aki megcsalt egy barátnőmmel, és ezt hónapokkal később tudtam meg. A lány teljesen fel volt háborodva és meg volt sértődve, amiért én nem tudtam neki megbocsátani. Persze a srác rögtön lapátra került, nem is beszéltem vele azóta, teljesen leszerepelt a hazugságával. A lány néha azóta is jópofizik, de egyszerűen annyira csalódtam benn, hogy soha többé nem tudom kedvelni.
2013. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, egy fiúbarátban. Volt egy jó kapcsolatunk, szinte minden nap órákig beszélgettünk /telefon, skype/, sokat is találkoztunk, pedig messze laktunk egymástól. Aztán valamiért, máig nem tudom, miért, elkezdett megromlani a kapcsolatunk, úgy éreztem, hogy ő csak magával van elfoglalva, és hogy amikor azt mondta, hogy szeret és fontos vagyok neki, azok csak szavak... Próbáltam neki felhozni többször a témát, de mindig elintézte annyival, hogy "majd lesz valahogy"... Ez így ment 9 hónapig, utána megszakítottam vele a barátságot. Ez 5 hónapja történt. Néha, ha eszembe jut, kicsit rosszul érzem magam, de tudom, hogy jó döntés volt, mert már soha nem lett volna olyan a barátságunk, mint régen.
2013. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!