Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha ti csalódtatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti csalódtatok egy lányban egy hosszabb kapcsolat után (megcsalt, lelépett mással), miután újra létesítettetek párkapcsolatot hogyan viszonyultatok az új lányhoz?

Figyelt kérdés
Mit vártatok el az új lánytól. Mennyire nyitottatok felé? Felvállaltátok az érzéseiteket? Fiúk véleményére vagyok elsősorban kíváncsi, korod, nemed írd le. Illetve olyan lányok is írhattok, akik olyan helyzetben vannak, hogy a jelenlegi pasijuk csalódott az előtted levő lányban, de úgy érzed, hogy téged nem értékel eléggé. Ilyenkor mit csináltatok? Mik voltak a tuti tippek az igaz kapcsolatra?
2011. ápr. 6. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát én mindig úgy voltam az új lányokkal, hogy biztos az előzőnek nem adtam meg mindent, ezért hagyott ott, és hogy ő más lesz, jobban fogok rá figyelni. Aztán ők is mindig otthagytak. Volt 2 nagyon durva szerelmi bánatom. Az egyik 1 évig tartott, a másik 1.5. A csalódások miatt elkezdett érdekelni a párkapcsolati pszichológia, megértettem h mit rontottam el, és változtattam rajtuk. Azóta máshogy állok hozzájuk. Eleve úgy csinálom az új lányoknál, h elfogadom h ők is olyanok mint az előzőek, és nem érdemes beléjük szeretni. Megőrzöm az érzelmi függetlenségemet, és nem alakítok ki feléjük különösebb vonzalmat. Azóta működnek a kapcsolataim. Végszó: minden lányra úgy tekintek, mint azokra akik a változásba "belekényszerítettek".
2011. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jah 23F
2011. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég hasznos volt, úgy hiszem nálam is ez van...érzelmi függetlenség...csak azt nem értem,hogy ő akart engem annyira, és most...semmit nem kapok a szerelmemért cserébe :(
2011. ápr. 6. 23:11
 4/17 bix ***** válasza:

6 év után repültem, lelécelt mással, oka nem nagyon volt rá a pénzen kívül, ezt be is vallotta. nem változott semmi, én eleve nyitott ember vagyok, könnyen ismerkedek, és mindenkinek ezek után is megadtam az esélyt hogy bizonyítson, de sokkal jobban figyeltem a jeleket. így könnyebben tudtam szűrni, és már az elején dobni ha valami nem stimmelt, ami tudtam hogy később sem fog változni.

azóta találtam megfelelő lányt is, boldogok vagyunk, elég éles a szemem és kritikus vagyok rohadtul, de nem tudtam belekötni szinte sehol:)

2011. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bix ***** válasza:
én egy kapcsolatban sem maradtam meg azóta ahol nem kaptam viszonzást... ennek általában az az oka ha kiteregeted a lapokat. nem kell harcoljon érted, tudja hogy szereted, innentől félgőz alatt is szépen ellébacol és csók. ha nem teregetsz akkor hajthat érte... a mostani lány itt is más, úgy tud szeretni és adni érzelmileg is, ahogy eddig még nem láttam senkit, de így jópár év aktív ismerkedés után azt tudom mondani hogy elég ritka sajnos ez a típus, még ha jól felépített a stratégia, akkor se fognak hajtani, olyan szinten viszonozni érzelmeket ahogy én vagy te ezt szeretnénk... keresni kell, szűrni, és tudni hogyha lépni kell... néha gáz, de akkor kell használni a fejed nem csak a f@rkad meg a szíved:D
2011. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mikor megismerkedtünk azt mondta, hogy én más vagyok mint a többi lány, akivel a csalódás után gyógyitotta" magát.

Nem vagyok átlagos lány, vannak erkölcseim, sose adtam magam könnyen, értem meg kellett küzdeni. Addig voltam érdekes? Pedig mindent megkap tőlem. De valahogy nem tudja kimutatni, amit érez, mert elvileg érez. Félek, hogy már görcsösen fogja fel ezt az érzelmi dolgokat, és emiatt fog kidobni, pedig nálam jobbat nem fog találni, ezt tudom. És ezt nem nagyképűségből mondom, csak ismerem magam.

2011. ápr. 6. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
"nálam jobbat nem fog találni" Logikus érvekkel sajna senki nem győzött még meg senkit ilyen témájú dolgokban...
2011. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez most erős volt. ezt úgy értettem, hogy ahhoz eléggé jó pasi a barátom, hogy a könnyűvérű csajok körberajongják ezerrel, de tőlük mit kaphat? Semmit, mert ha kaphatott volna, akkor nem én kellettem volna neki. Ezt így értettem.
2011. ápr. 6. 23:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudom, én pedig úgy, h hiába van igazad, érveléssel nem fogod tudni meggyőzni. Ha neki a könnyűvérű csajok kellenek, úgyis azokat fogja választani. Nem rossz indulatból mondom amúgy...
2011. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megunta azt az életét, és ezért akart barátnőt magának. A barátai szerint meg fog nyílni, de idő kell neki. Tanácsként csak annyit mondtak, hogy mondjam neki el mit érzek, biztassam afelől, hogy részemről nem kell félnie csalódástól stb. Tehát éreztessem vele, hogy szeretem. Én ezt mind meg is teszem, de úgy érzem, hogy így túlságosan is nyeregben érzi magát, és így ő kényelmesen elvan anélkül, hogy valamit is tenne a kapcsolatért...
2011. ápr. 6. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!