Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hányszor csalódtatok már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor csalódtatok már? Hogyan lettetek túl rajta?

Figyelt kérdés
én nagyon sokszor, és emiatt nagyon kevés már az önbizalmam

2013. aug. 13. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
F / L ?
2013. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sokszor, de erről szól az élet...miben csalódtál?
2013. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nap mint nap csalódott vagyok amikor a rohadt McDonaldban képtelenek egyszer rendesen felvenni a rendelésemet, pedig nem bonyolult.
2013. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszer, de akkor nagyot
2013. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
soha nem csalódtam még csak én okoztam másnak csalódást sajnos
2013. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszer, de az k....nagy volt...nem kell többé se szerelem, se pasi, se semmi...
2013. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tovább lépéshez javaslom, hogy ismerkedj. keress mást, és majd az új partnered elfeledteti veled a régi rosszat.
2013. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csalódtam már több, mint 10-szer eddigi életem során, de úgy vagyok vele, hogy az élet megy tovább. Pár napig búbánatos vagyok, aztán jön valami, amivel leköthetem magamat. A barátokkal töltött idő segít, mert eltereli a figyelmemet. 16 L :)
2013. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!