Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olykor gyerekes gondola...

Vannak olykor gyerekes gondolataitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy mennyire egyedi a problémám, de senkivel nem merek erről beszélni, mert félek, hogy teljesen bolondnak néznek. :)

Szóval vannak pillanatok, amikor fantáziálok. De oltári nagy hülyeségeket. :D Pl. megnézek egy filmet, amiben valami szuper-csodanő szerepel, természetfeletti erőkkel, és utána azon gondolkodom egy ideig, hogy én vagyok az a nő, és megmentem a világot...stb. :)

Vagy a klasszikus női eset, hogy a főhőssel összejövök, és boldogan élünk. :D


Most kissé nagyon bolondnak érzem magam. :)

Na persze azért ez nem mindennapos, esetleg 1-2 napig tart, aztán el is felejtem. És az életem is egész, tehát biztos nem azért van, mert van időm unatkozni.


Szóval? hasonló tapasztalatok?

:)



2013. aug. 14. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem ilyen sohasem fordult még elő, bár nagyon sokszor azonosultam a főhőssel, és egy gyönyörű nő törölgette az arcomról a verejtékemet...
2013. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
velem is elöszokott fordulni.
2013. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló: akkor azért valamilyen szinten mégiscsak előfordult. ;)


kedves 2-es válaszoló: köszönöm, kevésbé érzem magam abnormálisnak. :)

2013. aug. 14. 20:03
 4/8 MRC31 ***** válasza:
Fantáziálsz, beleéled magad játékosan. Önfeledt kikapcsolódás fejben, nem aggódj efelől.
2013. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MRC31 ***** válasza:
Mondhatom úgy is, hogy a színművészet belső, intim előadása önmagad szórakoztatására ahol a művész és közönség is te magad vagy. :)
2013. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Csak én nem más művét, hanem csak magától jön hülyeség. Aztán leírom, esetleg lerajzolom. Esetleg párat el bírnál küldeni szövegesen? Lehet még a végén érdekes történetetek is.
2013. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
MRC31, köszönöm! Ezt ennél szebben én sem tudtam volna megfogalmazni. :D
2013. aug. 15. 21:30
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló: Rajzolod? Az érdekes lehet. :)

Sajnos nem tudom neked ezeket a képzeleteket átküldeni, ugyanis a legtöbb nem befejezett, vagy nem is tart sokáig, esetleg csak egy két "jelenet". :)


De hogy példálózzak: nemrég láttam a Kaptár mind az 5 részét, és persze rögtön átvedlettem Alice-é. :D (egyébként a filmek nem is tetszettek, mégis jött az ihlet. :) )

Aztán voltam már bakacsinerdei harcos tünde-lány, Batman szeretője és stigmatizált szűz is. :D


Tudom, elég betegnek hangzik, de az én fejemben egész jó kis sztorik, és általában jobb kedvre derítenek. Szerencsére egyik képzelet sem tartott tovább pár napnál. Remélem így is marad. ;)

2013. aug. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!