Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van a fiúkkal? Van még remény?

Carole kérdése:

Mi van a fiúkkal? Van még remény?

Figyelt kérdés
Manapság az összes fiú a csücsörítős, nagymellű, agyonsminkelt lányokat szereti. Én és a barátnőim olyan lányok vagyunk, akik szeretik a 70-es évekbeli zenéket, szeretik a művészfilmeket, szeretünk olvasni, utazgatni, beszélgetni stb és mégis szinglik vagyunk. Vajon mi lehet a baj? Az, hogy nem járunk discoba és nem riszáljuk magunkat kövekkel kirakott rózsaszín rikítós kisruhába vagy nem csücsörítünk képeken, amiket 20x megosztunk a közösségi portálokon vagy az, hogy szimplán magunkat adjuk? Sok lány szerelemre vágyik... vannak még férfiak, akik a normális lányokat szeretik és nem az egy éjszakára megkapható buta lányokat?

2013. jún. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz körökben mozogsz. Például nekem egy ismerősömre sem illik az első megállapításod, ahogyan rám sem.

22/f

2013. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy nem járunk discoba "

Igen, ez, de maradjatok ilyenek! Úgy veszem észre, a legtöbb fiú a disco-ban szed fel csajokat. Suliban, buszon megszólítani, vagy neten ráírni nem mernek sokan a lányra, de talán az alkohol bátorságot hoz nekik. :3


Egyébként hány éves vagy?

Ha 15 körül, akkor pár évig még ne is számíts arra, hogy lesz majd egy komoly barátod, kivéve ha találsz egy kivételt. Az a ritkább sajnos. Az osztályban a normális lányoknak most, 11.-ben lett fiújuk, a többiek már 9.-be úgy jöttek, hogy vagy 2-3 kapcsolat volt mögöttük, meg ki tudja mennyi kavarás. Erről is meséltek ám, nem csak feltételezem.


A like általában nem a képre megy, hanem az emberre. Ha sokan ismerik, sokakkal jópofizik vagy khm... sok fiút lecumiz az adott lány, akkor gyorsan repül a 200 like. :3


Sok fiú igénytelen, ezért ha egy zene már megvan 5 éves, vagy több, bele sem hallgat, mert "milyen ciki", de rosszabb esetben attól még sz*rrá oltja a számot. Mikor nem is hallotta!


Vannak még férfiak, akik a normális lányokat szeretik és nem az egy éjszakára megkapható buta lányokat? <- Igen, csak nagyon ritka az ilyen. (:


NEHOGY MEG MERJETEK VÁLTOZNI! Remek lányok vagytok, és biztos vagyok benne, hogy ha egyszer, nehezen, de eljön az igazi, az egy király, boldog párkapcsolat lesz, amiről a csücsöri kacsák álmodnak!


17/L

2013. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ismerkedni próbálsz suliban, buszon, könyvtárban akkor elég nagy az esélye, hogy durván elküldenek onnan

buliban könnyebben lehet ismerkedni, főként házibuliban

oldottabb a légkör

a legjobb a baráti körben ismerkedni, ha bemutatnak másnak


a legtöbb ismerősömnek a normális nők tetszenek, de azokat akiket ismerek mind foglalt

inkább az a baj, hogy kevés a normális nő, legalább is én ezt tapasztalom

a legtöbben beképzeltek és csak a külsővel vannak elfoglalva

és ezt ők maguk mondták, persze nem így szó szerint magukról

22/f

2013. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bruce_Wayne ***** válasza:

Mindig örülök ha ehhez hasonló posztokat találok,jó látni hogy vannak még felvilágosultabb emberek, ebben a mondhatni elkorcsosult társadalomban.

Sajnos ilyen világ van,ám én is azt mondom hogy semmiképp ne változzatok olyanná mint a nagy átlag,miért is tennétek :) Csak keressetek kitartóan,akadnak még hasonló értékek után kutató személyek

2013. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként egy 17 éves lány vagyok. Lehet, hogy fiatal meg az életben tapasztalatlan, de mégis érettebbnek gondolom magam a többi lánynál. Viszont a nagy szerelmet már egyszer átéltem és nagyon jó volt. Lehet ezért vágyok annyira rá megint. :)
2013. jún. 9. 11:11
 6/6 Bruce_Wayne ***** válasza:
valóban érettebb a gondolkodásod,maradj meg ilyennek illetve legyél csak még érettebb :)
2013. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!