Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket kedvelik jobban a...

Melyiket kedvelik jobban a fiúk/férfiak? A testesebb vagy a nádszál nőket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Azért írtam ki ez a kérdést mert engem sokat (nagyon sokat) bántottak mert mindig egy kicsit (tényleg kicsit) "testesebb" voltam mint a többi lány :( el sem tudjátok képzelni hogy mennyit szenvedtem mert mindenki csúfolt! ez már kb. 6 éves koromban feltűnt. most egy kicsit idősebben és érettebben még mindig sokat bántottak:) de most hogy már "kiskamasz" vagyok (menstruálok, van mellem) és szellemileg is érettebb vagyok kezdek rádöbbenni hogy egyre szebb és szebb leszek. (nem vagyok egoista). rájövök hogy nem is annyira vagyok csúnya :) +fogytam 5 kg-t 55-ről 50-re az volt egy hónappal ezelőtt. lehet hogy most is fogytam egy kicsit de még szeretnék. mert hát a mai világban fontos hogy legyen egy 13 éves lánynak "pasija". én még nem nagyon szeretnék.

a kérdés: a fiúknak melyik fajta lányok jönnek be, a nádszál lányok vagy azok akiken van mit fogni. (de nem sok) pl.: én :) normális válaszokat! 12/l



2013. aug. 14. 22:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és nem vagyok kisgyerek! intelligens vagyok! és tényleg nagyon fáj a sok "kövér vagy" meg "hájas"
2013. aug. 14. 22:20
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ideálja. :)
2013. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de úgy átlagba? az hallottam hogy "ha valakinek nem jössz be nem veled van a baj"
2013. aug. 14. 22:25
 4/14 anonim ***** válasza:

A végletek nem aktuálisak. A "nádszál" lányok általában a szűkgatyás, zselézett hajú, rózsaszín pólós melegfiukáknak tetszenek. Egy normális férfi ember azt szereti, ha nem csont és bőr egy nő.


De ne haragudj. 12 évesen nem sok egy kicsit az 50-55 kg? Hány centi vagy?

2013. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :) de nem mert azóta is fogytam sokat! most vagyok kb. 45 kg
2013. aug. 14. 22:29
 6/14 A kérdező kommentje:
és 153-55 cm vagyok
2013. aug. 14. 22:29
 7/14 A kérdező kommentje:
véleményekeet!!
2013. aug. 14. 22:33
 8/14 anonim ***** válasza:
A te korodbeli fiúk, biztosan szeretik ha (nagy) melle, feneke van egy csajnak, akin van mit fogni. Legalábbis nálunk állandóan erről beszéltek, ez jár a fejükben. Idősebbeknél ízlések és pofonok, plusz az agy is számít jobb esetben. A férfiakkal még ne foglalkozz, de a tiniknek valószínű bejönnél.
2013. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát én nem úgy értettem hanem így átlagbaa férfiaknak is milyen NŐK jönnek be:) de azért köszönöm :)
2013. aug. 14. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Látom nem érted, mindenkinek más az ideálja. Mindenkinek MÁS tetszik.
2013. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!