Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-4 millió között milyen...

3-4 millió között milyen autót ajánlotok ami főleg elegáns, de még is sportos? Egy ügyvédhez illő öltönyös figurának, aki nem a szokásos "nádszál" hanem eléggé, , kigyúrt"?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt


Honda Accord

[link]

2013. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
corvette stingray például 4 milla körül elég jókat lehet kapni és a jó veterán autónál elegánsabb nincs. és van benne kraft. de ha a veterán nem jön be akkor valami izomautó kell neked. vagy valami egyedi. mert a sablon kocsit nem hiszem hogy akarsz.
2013. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honda Accord
2013. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

vagy

CHEVROLET IMPALA

[link]


[link]


Az egyik kedvenc autóm ha majd megengedhetem magamnak tuti veszek egy ilyet és magyar országon elég ritka darab,a fenntartásához meg sok zöld hasu kell :)

2013. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ezzel úgy vagyok vagy Dodge Charger/Challenger vagy semmi:)Egyszer láttam és vezettem is,ezért vagyok vele így,csakhát az nem fog szerintem összejönni a keretet veri.
2013. jún. 11. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg a fenntartási költség sem utolsó szempont azért hiába van rá tőke ,de fent is kell tudni tartani

Nekem is fájt a szívem az impaláért mindig is főleg egy manuális váltósért de majd ha nyerek a lotton.

2013. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Wolksvagen Passat

Skoda Octavia / Superb

Audi A4-től felfele

Bmw E46


Ezeket az autókat biztosan tudom ajánlani

2013. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alfa 159, fekete!
2013. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!