Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A molettebb nőknek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molettebb nőknek általában tetszenek a testesebb pasik?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ellenkezőleg?
2013. jún. 6. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában a vékonyabbak, legalábbis az szerint, amit látok.
2013. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre hogy nem "testalkatfüggő" a dolog. és többször látok molettebb nőt vékonyabb sráccal, mint hozzá testalkatban hasonlóval. de ez is, mint minden más, személyenként változik
2013. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is így látom, ahogy az első válaszoló.

A molettebb lányok nagy százalékban nem fogadják el önmagukat, úgy gondolják, hogy az a kis plussz rossz. Ez rögzül bennük és ezt látják a férfiakon is. Ha egy férfi molettebb, rajtuk is rossznak látják azt a kis plusszt.

Szerintem.

2013. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés,de kitudja.:) Talán egyénfüggő.
2013. jún. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

láttam ilyen párt és olyan párt is

szerintem ez egyénfüggő N

2013. jún. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez a dolog inkább kisugárzás és személyiség függő legalábbis nálam tuti. Én is kicsit husisabb vagyok az átlagnál, és a barátom se egy nádszál de én még kifejezetten szeretem is a pocakocskáját:) Egyébként meg egyszer a buszon láttam egy srácot na ő is a pocakosabb fajtából való volt mégis le se bírtam róla venni a szemem valahogy nagyon megfogott :D
2013. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira testalkatfüggő. A legtöbb molett ismerősömnek a vékony pasik tetszenek inkább, de azért van olyan is, akinek a macisabbak. Nem ettől függ.
2013. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezettem szeretem a testesebb pasikat, illetve ugyanúgy a vékonyakat is.:) De úgy vagyok vele hogy én mint ducihoz inkább a testesebb pasik illenek. :)

A személyiségétől függ minden. :)

L.

2013. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is teljesen egyénfüggő
2013. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem...
2013. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!