Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megosztom veletek egy furcsa...

Megosztom veletek egy furcsa érzésem! Mit szóltok, vol már valakiben hasonló érzés?

Figyelt kérdés

Túl erkölcsös életet élek, nincsenek káros szenvedélyeim, rendesen tanulok, külföldön fogok tanulni, céljaim vannak az életben, amiket sorra el is érek. A lányok szerint helyes vagyok, jól nézek. Az, hogy egyszerre erkölcsös életet élek (szabályok szerint élek) és, hogy jó megjelenésű vagyok, ráadásul jómódú is, ez sokakban utálatot, megvetést vált ki, pedig mindenkivel kedves vagyok, nem vagyok pökhendi. Nagyon sok megvetés, kiközösítés ért eddig. Úgy érzem, hogy nem erre a bolygóra kellett volna születnem. Nagyon-nagyon sok sérelem van bennem.


És most jön a furcsa érzés: úgy érzem, hogy csak akkor lennék boldog, akkor nyugodnék meg, ha olyan embereket ölhetnék meg, akik rosszat tettek velem, vagy másokkal olyan embereket, akik sorra teszik tönkre mások életét, olyanokat, akik megérdemlik a halált.


Volt már másnak is ilyen érzése, hogy az ölés megnyugtatná? Lehet rossz szó, hogy megnyugtat, de valami hasonló...


2013. aug. 15. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Az irigység. Az irigység nagy úr, és keveset tehetsz ellene. Na, az ölés nem a pozitívumok közé tartozik. A megalázás sem, bár nekem rossz szokásom az utálókat leszarvazni.
2013. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok irigy! Csak már elegem van abból, hogy mindig nekem kell jónak lenni, tűrni, moderálni magam, visszafolytani az érzéseim, nem visszavágni. Úgy érzem, hogy jó érzés lenne ezeket az embereket betörni, sírni látni, megalázni, a félemtől bepisilni látni, hogy érezzék, mekkora fájdalmat okoztak nekem... Hmm, de mindegy. Ölni nem szabad még gonoszokat sem...
2013. aug. 15. 22:55
 3/9 anonim válasza:

Az 1-es válaszoló úgy értette,h rád irigyek mások,azért ilyenek veled!


Hidd el,mindenki érez így néha,mégsem ölünk meg senkit! Én hiszek abban,h mindenki visszakapja a sorstól valamilyen formában amit ő adott másoknak!

2013. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl sok Dextert néztél, menj aludni kisfiú.
2013. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami tulajdonságokat leírtál, még ha nem is tartod magad annak, de akaratlanul is a nagyképűséggel párosítja a legtöbb ember.

Ha valaki sokra tartja magát, túl akar szárnyalni mindenkit maga körül, nem túl szimpatikus.

Neked olyan világban kellene élned, ahol versenyezhetsz mindenkivel. Barátokat nem akarsz, csak legyűrni magad körül mindenkit.

Ismerem ezt az embertípust, konkrétan a szomszédom is ilyen, sajnos utálja is mindenki itt a környéken. Természetesen én is.

2013. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Írtam, egy hosszú választ, de kitöröltem... Nem akarok győzködni, mentegetőzni... Csak reméltem, hogy valaki érzett már valami hasonlót.


Sziasztok, azért köszi a válaszokat!

2013. aug. 16. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Hidd el az élet ezeknek az embereknem magától is mindent kamatostul visszafizet. Olyat még nem láttam, hogy egy gondosz ember ne kapta volna meg a büntetését. Lehet, hogy nem másnap hanem majd öregkorában fog szendvedni..


21/L

2013. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem. :(
2013. aug. 16. 21:01
 9/9 anonim válasza:

Csak úgy random rákerestem erre a témára neten, és megtaláltam ezt a kérdést. Egy kicsit régi, de ez van.

Igazából én is szoktam így érezni. Aztán rájövök, hogy ez beteges, nem helyénvaló, és amúgy sem merném megtenni. De az érzés folyamatosan ott lapul bennem, és néha előjön hogy megmutassa magát. Akkor általában levezetem a feszültséget a videojátékokkal, és jobb lesz.

2014. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!