Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Furcsa, hogy hiányzik a régi...

Furcsa, hogy hiányzik a régi félénk, csajokhoz hozzászólni sem merő lúzer, régi énem? Valakinél hasonló esetleg?

Figyelt kérdés

Régen olyan félénk és csendes voltam, hogy egy lányhoz sem mertem közeledni, de még barátaim sem voltak, teljesen egyedül voltam. Nem kezdeményeztem akkoriban egy csajnál sem, csak álmodoztam, hogy vajon van-e olyan lány a suliban, akinek tetsze. Folyton lestem mindenfelé és reménykedtem.

Aztán felnőttem és még mindig egy lúzer voltam, tudtam, hogy változtatni kell, mert így sosem lesz barátnőm. Jött ez a PUA dolog, amire rátaláltam és azóta rendszeresen próbálkozom lányoknál, fura mód ennek köszönhetem, hogy életemben először huszonévesen smároltam először egy igazi csajjal. A lényeg viszont nem érkezett el, még mindig sok-sok elutasítást kapok vagy épp gúnyolódást lányoktól a külsőm miatt. Sajnos ráébredtem, hogy mennyire rondának tartanak a lányok úgy 99,98%-uk legalábbis biztosan. Az a kevés, akinek bejöttem, a tipikus önbizalomhiányos és valóban nem épp szép, vonzó lányok kicsiny csoportja. De nem is ez a lényeg most, hanem, hogy mostanság gyakran hiányzik az az időszak az életemből, amikor még kis félénk, csendes, visszahúzódó, lányokhoz közeledni sem merő srác voltam, akkor legalább még ott volt a remény, a hit, hogy van olyan lány, akivel kölcsönös a vonzalom és fura mód boldogabb is voltam tudatlan, lúzerkét, mint tökös, de folyton elutasítást kapó srácként. Olyan fura, mert akkoriban még szép lányok is néha olyan jeleket adtak, amiket ma már PUAként érdeklődési jelként tudok értelmezni, de sosem léptem, pedig legalább két szép lánynak valószínűleg bejöttem. Erre manapság meg az a büntetésem, hogy egy szép lánynak sem kellek, vagy foglaltak a szép, szimpi csajok.



2013. máj. 23. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez valami ingyen PUA reklám?

Kérdésedre a válasz, igen vannak olyanok akik hasonló helyzetben vannak.

2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek. Amíg nem próbálkoztam egy csjnál sem, addig maradt a remény, és addig átlagos srácnak gondoltam magam. Mióta csajozok, már ocsmányként aposztrofálom magam. Mondjuk én még a csókig sem jutottam el egy csajnál sem.
2013. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt hiszem, maradok inkább még lúzer egy ideig :D
2013. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de imádom a kettős mércét! Mi lenne, ha nem csak a szép csajoknál keresgélnél?
2013. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most már belecsöppentél az életbe,rájöttél,hogy a dolgok nem úgy mennek,mint ahogyan a régi,csupán álmodozó éneddel elképzelted.

A lényeg: nem csak a külső,a belső tulajdonságok is fontosak,ezekre is figyelni kell. Az hogy egy lány szép,és te is bejössz neki külsőleg,és jelzést is ad,az még csak egy dolog,utána jön a leglényegesebb,megismerni egymást. De ha egy lánynak nem jössz be belsőleg,vagy fordítva,attól még nem dől össze a világ. Az is lehet,hogy rossz helyen keresgélsz. Például valaki mindenáron a nagymenőnek titulált lányokhoz vonzódik,holott jobban össze tudna jönni egy hasonlóan szép,de szerényebb lánnyal,stb. stb.

2013. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!