Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Veletek fordult már meg...

Illusi0n kérdése:

Veletek fordult már meg hasonló eset?

Figyelt kérdés

Egyszer, még kiskoromban, suli után átmentem a legjobb barátnőmhöz úgy késő délután. (Mint minden nap)

Azon járt az eszem, hogy hazafelé kell Anyunak tejet venni, mert megkért rá, és mérgelődtem, hogy nem lehetek ott este 7-ig. Egy régi bérház harmadik emeletén laktak (legfelül), és nem volt lift, mindig lépcsőzni kellett. Volt egy szomszédjuk, nem nagyon láttuk a nénit, csak ritkán, mert elég mogorva és visszahúzódó volt. Épp akkor jött le a lépcsőn, mikor én mentem fel. El voltam mélyedve a gondolataimban, mikor egy lépcsőfokra ért a lábunk, és hirtelen egy gondolat villant át az agyamon: "Ez a néni utoljára megy le ezen a lépcsőn". Teljesen összezavarodtam. Miket gondolok én, és ez most honnan is jött? Nem foglalkoztam vele többet. Este hazamentem.

Rá két napra a barátnőm anyukája meséli, mikor meglátogattam újra őket, hogy képzeljem el, a néni aznap lent volt a boltban, és mikor haza felé jött fel a lépcsőn, az emeletre érve szívrohamot kapott, és meghalt!

What??

Szerintetek?



2013. ápr. 20. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elhinni nem fogom :)

De ha igaz egy megérzés lehetett, más dolgokban nem éreztél így?

2013. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem kell elhinni :) Nem vagyok kamuzós emberke amúgy :)

Sokszor álmomban is jelennek meg képek, amik később előbukkannak az életemben, és valóságosak. Egy példa: egyszer álmodtam, hogy egy tisztás közepén állok, patak a szélén csörgedezik, körülötte elég elhanyagolt bokrosok (dzsungel szerű), és süt a nap. A tisztás túl oldalán pedig egy domb, tetején egy táblával, és van rá valami írva, de elég távol volt, nem tudtam elolvasni. (ezt most nagyjából meséltem el, ennél részletesebben láttam az egészet. És éreztem, hogy ez a kép valamiért fontos, így megjegyeztem.

Pár évvel később, mikor még gimibe jártam, Apáék elváltak, és Apukám vett egy telket Bp-n kívül (most már kertváros), akkor az volt a 2. telek ott, és még utak sem voltak, meg házak...Elkezdett építkezni. Nyáron sokat voltam kint az építkezésen, mert szép helyen volt, és sokat játszottam a szántóföldeken. Egyszer észrevettem, hogy van egy erdő is (nagyon szeretem a természetet), és kiváncsi voltam. Főleg, mikor láttam, hogy "érintetlen" vadon, szinte, tiszta bozótos, és dzsumbuj az egész. Találtam egy kisebb szakadék mellett egy csapást (gondolom őzek, vaddisznók jártak arra), és beljebb furakodtam (szószerint) xD Még bozótvágót is vittem magammal, akkora volt a káosz.

Már vagy fél órája csatangoltam, mikor egy patakhoz értem, átmentem rajta, és hirtelen kint találtam magam egy tisztás szélén. Ahogy megfordultam, ott állt előttem ugyanaz a látvány, amit a képen láttam. Egy az egyben!

A tábla egyébként egy kő volt, rajta egy (réz) táblával, valami emlékmű szerűség.

Azután az építkezés után minden megváltozott amúgy az életemben. Sokat jártam ki az erdőbe oda. Most már ismert kirándulóhely (Rózsika forrás is a közelében van).

Ez csak egy példa. De azóta a nénis eset óta, mintha látnám, ha egy embernek itt az ideje. Nem egy emberről tudtam, hogy a napokban meg fog halni, és mindig megtörtént. A féltestvéremen is láttam, rá két napra egy autóbalesetben meghalt. :((

Olyan, mintha egy árnyék lebegne körülöttük...Olyan nyomasztó érzés, és a tudat, hogy nem tehetsz ellene semmit. És nem is jó, ha az ember közölné, hogy ez van, meg fogsz halni :(

2013. ápr. 21. 09:13
 3/11 Diu válasza:
nekem voltak hasonló álmaim amik valóra váltak,teljesen ugyanúgy és megérzéseim is
2013. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, ezt hogyan "dolgoztad" fel, vagy hogyan álltál hozzá? :)
2013. ápr. 21. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok hallotam olyat hogy valaki megérzi a halált ( az orrával érez valami szagot ) és 2 - 3 napon belül valaki meg is hal, de olyan ember aki az utcában lakik max 1 utcával feljebb vagy lejebb.

Én ezt se nagyon hiszem, de ö állítja hogy ìgy van.

2013. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Napkiraly ***** válasza:
Több emberrel kapcsolatban volt már ilyen érzésem. Mindenféle ok nélkül valami azt mondta bennem: ez az ember beteg! Mindannyiukról idővel kiderült,hogy rákosak (idővel meg is haltak). Legutóbb tavaly nyáron jött ez elő valakinél, már két műtétje volt azóta az illetőnek.
2013. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy másoknak is van "ilyen megérzése", bár én erről azt gondolom, hogy ennél többről van szó...Csak tudnám, mi ez? :)
2013. ápr. 23. 09:08
 8/11 randomgirlLOL válasza:

Velem is voltak hasonlók, de nekem kicsit más az egész, meg az "eloszlása" a dolgoknak. Van, hogy egy-két (sőt akár három) héten belül egy nap minimum 2-3 dolgot megérzek előre (egy gyors érzés, szó szerint átvillan az agyamon). Bár ezek apróságok, de mindig megtörténnek aztán. Lehet, hogy a felvételi stressze miatt volt (gimibe fogok majd menni, de így is elég fárasztó volt a felvételis időszak), de a stressz csak nem jósol nekem. xD

Fura, de érdekes ez. Meg lehet szokni, ami olyan, mint az enyém, bár az is ijesztő tud lenni. :SSS

2013. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

HÁT EZ KIRÁLY!!! :DDDD

mármint huh! ez dúrva!

egyben áldás és átok!

meg a sztori amit a hozzászólásban meséltél, az komoly!

szerintem fejlesztened kéne!!

2013. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azóta előfordult?
2013. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!