Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek jó fej ember?

Hogyan lehetek jó fej ember?

Figyelt kérdés

Eddig mindig azt mondták, én egy jó lelkű ember vagyok, de mostanában egy pár barátomon azt vettem észre, hogy úgy néznek rám, mint valami öntelt, magának való egyénre. Most lehet, hogy megváltoztam vagy eddig is ilyen voltam csak a közeli barátok, rokonok mondták, de lehet közben nem is így van?

Nem tudom, hogy viselkedhetek, haverom szerint néha túl őszinte vagyok és lehet ez nem tetszik más embereknek, mivel most kezdek kisebb szórakozóhelyekre menni és emberekkel találkozni. Anyám is valójában ilyen és most veszem észre kezdek ilyen lenni, de én nem akarom, hogy az emberek így nézzenek rám, nem akarom, hogy féljenek tőlem, hogy azt mondják a hátam mögött "ez egy hülye, ne barátkozz vele". 17/f


2013. aug. 16. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd 20évesen rájössz,hogy mennyire le sem szarjuk egymást:D

Ez az egyéniséged kibontakozásának az életszakasza...

Valaki depis valaki meg amolyan...ez van

2013. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne változz! Inkább legyél "túl" őszinte, mint egy kétszínű balf_sz...

Én azt mondom, hogy az a barát, aki őszinteségen megsértődik, az nem barát, és nem is kár érte.

Jó, persze őszinteség és bunkóság között is van különbség...

Mindenesetre én is egy őszinte embernek vallom magam. Nem bunkónak, csak őszintének. És et voilá: nincs is sok barátom...

Sajnos az embereknek fáj sokszor az igazság, és megsértődnek rajta, akármilyen finoman közlöd velük.

Viszont szvsz inkább a minőség, mint a mennyiség.

Én úgy vagyok vele, hogy inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint hogy azért szeressenek, aki nem vagyok.

Javaslom ezt neked is.

21/L

2013. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak a "jófejségemet" kihasználták már olyanok akikben megbíztam és azt látom nap mint nap hogy mintha a bunkó embereket szeretnék jobban és velük barátkoznak
2013. aug. 16. 20:04
 4/4 A kérdező kommentje:

"Én úgy vagyok vele, hogy inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint hogy azért szeressenek, aki nem vagyok."

Ez nagyon tetszik! :DDDD

Nálam úgy szokott lenni, hogy akivel általában jóban vagyok, csak egymásközt vagyunk jó viszonyban, de amikor mások is ott vannak a társaságban, akik vagy nem ismernek stb. és ilyenkor a jó viszony eltűnt és engem fikáz mások előtt.

2013. aug. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!