Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen ember lehetek?

Szerintetek milyen ember lehetek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok,hogy egy ilyen leírás alapján az emberek milyennek ítélnek meg! :)


Szeretem a horror filmeket,kalandfilmeket,és a fantasyt. (A vígjátékokat is szeretem,de azok kissé távol állnak tőlem,talán azért,mert a vígjátékokról ma már az emberek többségének az Amerikai pitéhez hasonló filmek jutnak az eszébe.)

Érdekel a természetfeletti(leginkább az,hogy mi lehet odaát,bár ezt idő előtt nem szeretném megtudni xD),meg a biológia,kísérletek(az utóbbi kettő egybefüggően),mendemondák,rémtörténetek. Kedvenc együttesem a Simple Plan,szinte mindegyik számukat szeretem. Mellesleg szeretek énekelni. :)

Nagy anime fan vagyok,egyszerűen imádom őket,meg a mangákat is! ^^ A legtöbb kedvenc zeném anime openingekből áll,meg endingekből. Kedvencem a Higurashi,meg a Fullmetal Alchemist Brotherhood,és az Umineko,de azt leginkább csak a zenéje miatt szeretem,szerintem az túl van bonyolítva. Ha már itt tartunk,szerintem az emberek többsége elégé furán nézne rám ha megtudnák,hogy szeretem az olyan zenéket. (Véleményem szerint koravénnek tartanának.)

Nagyon szeretem a képregényeket is,a kedvenc filmem épp ezért a Rémmesék könyve,mely a kedvenc sorozatom alapján készült,a Mesék a kriptából című nagyszerű,'80-as évekbeli horror-fantasy-krimi sorozat alapján.

Ha már a sorozatoknál tartunk,az Odaát a másik kedvenc sorozatom,épp a termsézetfeletti miatt. (Bár egy kicsit csalódást okozott,másra számítotam,sokkal horrorisztikusabbra,és misztikusabbra.)

Kedvenc tantárgyam az angol,10 éve tanulok angolul,nagyon jól beszélem,második nyelvnek olaszul szeretnék tanulni.

Szeretem a pc játékokat,kedvencem a Dragon Age Origins,imádom a világát,illetve a Devil May Cry 4,amelyet eddig 5-ször vittem végig,és még most sem unom! ^^

Olvasni nem igazán szeretek,pontosabban kevés az olyan könyv,amiket szeretek. Lovecraft műveit bírom,meg a Libabőr könyveket. :D

Jobb szeretek könyveket írni,mint olvasni. (Remélhetőleg egy nap látni fogom a saját művemet a könyvesboltok polcain! :3)



Kicsit hosszú lett,de remélem azért elolvassátok! :)

Előre is köszönök minden értelmes választ!



2013. máj. 5. 19:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És azt még kihagytam,hogy járok önvédelmi edzésekre,szeretek verekedni,de persze nem úgy,hogy az utcán nekimegyek valakinek,hanem szeretem a harcművészeteket. :)

A nagy álmom,hogy képregényrajzoló lehessek,illetve író.

Kedvenc rendezőm Tim Burton,imádom a világát! :DD

2013. máj. 5. 19:21
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát a leírásod alapján te sem vagy az a fajta ember aki sokat kuksol azon merengve hogy miért is unatkozik.


Figyelemreméltó, hogy elég széles az érdeklődési köröd viszont kevésbé vagy nyitott az új dolgok megismerésében.

Tim Burton?! Hát igen, látszik, hogy szereted a minőségi műveket!


Nem tudom ebből kikövetkeztetni a nemedet de 70%-fiúra tippelek a leírásod alapján.


A korodat illetően passz, mivel felnőttként ugyan olyan lelkesedéssel lehet hódolni ezeknek az érdeklődési köröknek, mint tízen éves gyerekként.

Mondjuk egy tizenévesnél ez a fajta érdeklődési kör elég átlagos, felnőtteknél már azért kicsit ritkább, hogy ennyire sok mindenre "pazarolja" a szabadidejét.

Ami még elgondolkodtató, hogy egy fiatal gyerek nem éppen ismeri Tim Burton-t, és munkásságát aki a Beetlejuice vagy az Ollókezű Edward megalkotója volt!


Szóval a kort illetően nincs tippem.

2013. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jól tippeltél,fiú vagyok! :)

A koromat illetően inkább várok még válaszokra! :D

Persze ment a zöld kéz! :)

2013. máj. 5. 20:09
 4/13 dani900 ***** válasza:

Kor, talán 14 és 19 között.

Ja, és ez csak az érem egyik oldala ám. Nem írtál rossz tulajdonságokat.

2013. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Neked is köszi! :)

16 éves vagyok! :)

2013. máj. 5. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Ahha a így többször átfutva a leírásodat kicsit sok a nosztalgikus elem amit a mai 14-18 évesek nem éppen hoznak fel érvelés gyanánt!

Főleg a Mesék a kriptából ami 1989-as évekbeli sorozat, de az kicsit később jött be hozzánk és ismerni csak az ismeri aki látá mert ne volt valami nagy durranás 11-és éjfél között ment a tv-ben (azt már nem tudom melyik adón) de én is elég sok részt láttam belőle.


Szóval ha a Mesék a kriptából filmet láttad is akkor biztos, hogy már a 20-as éveidben jársz az tuti.

Írod, hogy koravén vagy, hát lehet benne valami ha nem vagy még 25-30!

2013. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ennyi 16, akkor megérdemled a koravén titulust :D
2013. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van! :-D

mindig is jobban szerettem a régi horrorfilmeket,a maiakban leginkább a látványra mennek,a történet,meg a hangulat a háttérbe szorul. (Sajnos!)

2013. máj. 6. 09:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit koravén vagy :D de ez nem baj...sőt..

A zenei ízlésed jó vagyis én is szeretem az anime zenéket.

De ugye mást is halgatsz?

az biztos hogy nem vagy tömeg utánzó majom..

kicsit művészi vagy és ez jó...csúcs

2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek az előttem írókkal, és ha még humorod is a helyén van akkor még jobb:D

16/l

2013. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!