Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt a gyakorikérdéseken miért...

Itt a gyakorikérdéseken miért köt bele egy csomó ember a kérdezők helyesírásába?

Figyelt kérdés

Mondjuk amit leírtam lehet hogy az sem helyes ,de nekem papirom van erröl.

De mégis,ennyi itt a bunkó vagy csak ennyire unatkoznak az emberek?



2013. aug. 16. 20:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert a helyesírás nem luxus, hiába kezelik így egyesek.


Az én szememben aki nem tud helyesen írni, az kevesebbet ér, mint az, aki tud. Ez van.


Egyébként pedig az ember helyesírásából gyakran az intelligenciájára is elég komoly következtetéseket lehet levonni.


Miért olyan marha nehéz helyesen írni? Válaszoljátok meg nekem, kérlek. A "siettem" és "mit számít, ez csak a net" kifogásokon kívül, valami értelmes érvet kérek.

2013. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Miért az a bunkó, aki elvárja az igényes írást? :O
2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert ha valaki kérdést ír ki, akkor kíváncsi mások véleményére, és ezért legyen már annyira igényes magával szemben hogy ellenőrizze az irományát mielőtt elküldi. És igen, én is disgraphias vagyok, de helyesírás ellenőrzőbe bemásolom amint közölni szeretnék. Ritka idegesítő, ha nem tudod eldönteni mit is szeretne kérdezni, mert annyi a hiba benne.
2013. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
14%
Van,akinek nem tökéletes a beszédhang-hallàsa például.
2013. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, az ilyen kommentekkel csak rontasz a helyzeteden :)
2013. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,a válaszokból láttom hogy milyen itt az emberismerett:határozottan egy kupac lócitrom
2013. aug. 16. 20:26
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Én kérek elnézést a bunkók nevében...
2013. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Ugy jött ide hogy itt egypáran felsőbbrendűnek tartják magukat hogy tudnak helyesen írni és lenézik azokat akik meg nem.

Persze,mindjárt megtanulok helyesen írni,tanulási nehézségemmel biztos sikerülni fog hamár 10éve nem megy:D

Honnan veszed hogy számitógépről netezek?

grat.

2013. aug. 16. 20:35
 9/33 anonim ***** válasza:
75%
Onnan hogy ha telóról neteznél nem lenne ékezeted. Valamint telefonra is van erre való program, csak akarni kell. És igen, mint írtam nekem is papírom van a tanulási zavaromról, de vagyok olyan igényes, hogy ha nagyobb nyilvánosság elé tárok valamit akkor valamilyen módon ellenőrzöm vagy ellenőriztetem. DE én kérek elnézést az igényesek nevében.
2013. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%

Akkor ehhez mit szóltok?

[link]

Nyelvészek! Figyelembe kellene venni, hogy van aki mobilról netezik, ahol bonyolultabb a helyesírásra ügyelni. Az is tény, hogy a nyelvtanítás a rendszerváltás óta döcög, ahány iskola, annyi féle módszer.

Ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymáson. Aki a témához nem tud érdemben hozzászólni, csak saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Egy szinten van a "piroskéz nyomingerekkel".

Javasolni kellene az oldal üzemeltetőinek, hogy hozzanak létre helyesírás rovatot is, ott aztán fikázhatnátok egymást.

2013. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!