Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks játékohoz...

My name is nowbody kérdése:

World of tanks játékohoz szaerintetek vannak csalások? Erre szeretnér kájönni, mert nem hiszem el hogy egy csomo ember egy játékra ennyi pénzt áldoz.

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 09:17
1 2 3
 1/24 loupsolitaire ***** válasza:
73%
De, ennyi pénzt áldoznak rá.
2013. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

1. Sok ember áldoz rá pénzt, mert jó.

2. Te inkább egy nyelvtankönyvre áldozz pénzt, mert nem ártana neked.

2013. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%

Irásodat elnézve nem lehetsz több mint 10-11 éves. Azon lehetne vitatkozni pontosat mire is gondolsz mikor a csalást emlegeted. Sok oka lehet annak hogy a többiek mérföldekkel jobbak nálad, pl. a csataszámuk alapján, vagy a technika és taktika.....stb. Nekem is már jó pár csata van a hátam mögött de nem tartom magamat jónak nagyon sok függ attól milyen az a csapat akikkel összerak csatázni, sokszor az a döntő menyire tud egy csapat összedolgozni és ez után jön a játéktudás.

A pénzért való játszásnak van előnye sokan ezért is fizetnek, több XP és Kredit ....

De sajnos a játék nincs optimalizálva és elég sok hibát tartalmaz(a részletekbe most ne menjünk bele egy jó példa a 15-2 vagy a 4-15 végeredmény).

2013. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. DE baszátok meg hogy a helyesirásommal van a baj nem ez volt a kérdés... és nem 10-11 éves vagyok
2013. máj. 13. 15:18
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

tanulj meg játszani és nem fog kelleni cheat..


de amúgy sincsenek csalások szóval nincs más választásod XD

2013. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem is azt mondtam h csetek keresek hanem csak kérdeztem hogy van-e?
2013. máj. 15. 11:31
 7/24 anonim ***** válasza:
nincs!
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Abban a kedves szóban, mellyel önmagunkkal való szaporodásra buzdítottál minket (és amely szó valószínűleg játékbeli társalgásod 60%-a) 2 darab s betű van. Ha sokszor használod, legalább tanuld meg helyesen leírni.
2013. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
23%

Biztos vagyok benne hogy vannak csalások... 2 hete játszok ezzel a játékkal, de egyre feltűnőbb hogy egyszer csak eltűnik az ellenfél tankja olyan helyen ahol nincs is rejtekhely , utána meg hirtelen megjelenik a pofámba.. most vagy van csalás vagy k*rv* sz*r a grafikája..de én előbbire tippelek.

L/19

2013. aug. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ja úgy csak 2 hete, én több mint 1 éve. Igen néha előfordul ilyen és még más dolgok is de az nem azt jelenti hogy valaki csal!!! Egyszerűen sok mindentől függhet: szerver és a te géped közti internetkapcsolat sebessége(válaszidő), a te géped mennyire új vagy régi( na az meg nagyon sokat tesz!!), és még egy fontos dolog hogy a játék tele van hibákkal és rosszul van optimalizálva.
2013. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!