Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert eli meg egy csomo ember...

Miert eli meg egy csomo ember ugy, hogy szegyelendo a magyar szarmazasa?

Figyelt kérdés
Jelenleg Angliaban elek es azt latom, hogy itt az angol emberek buszkek a szarmazasukra, de utazasaim soran is azt tapasztaltam tobb helyen (pl USA, Olaszorszag, Ausztralia). Ellenben ha otthon buszken felvallalom, hogy magyar vagyok, akkor utolso nacii szemetnek vagyok kikialltva. A zakom hajtokajan magyar zaszlos gomblyuk jelvenyt viselek, ahogy sokan az elobb emlitett orzagokban, de otthon inkabb leszedem, mert eddig tobb attrocitas ert, pedig csak utaztam a villamoson, de beszoltak erte, meg nekialltak magyarazni. Angliaban brit-magyar baratsag kituzot is felszoktam venni (ami az brit es a magyar zaszlo egymas mellett) es a kollegaimnak nagyon tetszik, ok nem becsmerelnek erte, hogy miert viselem az angol zaszlot a ruhamon. Sot nemzetkozi megbeszelesekre, ahova az angol csapat delegaltjakent megyek en is sokszor csak brit zaszlos jelvenyt veszek fel es nem okoz problemat.

#magyar #angol #nemzet #nemzetitudat
2013. júl. 3. 09:58
 1/3 Antimod ***** válasza:
100%
Magyarországon zajlik egyfajta agymosás, valamiért bizonyos köröknek érdekében áll a nemzettudat, nemzethez tartozás érzésének leépítése. (Ez most nem rejtett antiszemitizmus, mert számomra nem egyértelmű, mely körök ezek, és indítékaik sem teljesen, a folyamat viszont tetten érhető.) Továbbá sok emberben benne él még a Kádár-kor beidegződése, ha máshogy nem, a szüleik által, amikor még veszélyes volt ilyen dolgokat kinyilvánítani. Anglia ebből a szempontból más világ.
2013. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem dicséred őket, akkor már antiszemita vagy, ezért ezt inkább "szemita-kultusznak" hívnám. A Magyarságot lassan teljesen megszüntetik, ez több, mint ezer éve így megy. Eddig talpra állt, de ez nem megy vég nélkül ekkora túlerővel szemben.
2013. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem értem. Magyarság nincs is. Az őseink,akik ide jöttek,ők sem voltak magyarok. Szkíták,hunok,avarok és talán volt köztük mongol is. Amerikai meg pláne nincsen,csak angol,spanyol,afrikai meg talán mexikói,de ha ők büszkék lehetnek az "amerikai nemzetiségükre",akkor mi miért ne a magyarra ? Mindenki utálja a rossz,pusztító,tolvaj romákat. De aki tisztességes,munkája van és mellette adózik is,azt miért kellene utálni ? Ne adj a másik szavára,azért te nem vagy náci,mert magyar zászlót viselsz.
2013. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!