Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért látszik sok emberen a...

Miért látszik sok emberen a gonoszság?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de az utcán mikor megyek, és ott egy társaság, ránézésre megmondom, hogy valamit oda fognak szólni.

És látszik még az is, hogy ki fog beszólni, vagy oda jönni kunyerálni valamit.


Sőt első nap, végig néztem az osztálytársaimon, és láttam, hogy kivel leszek rossz viszonyban, ki a kötözködős nagyszájú.


Miért látszik az embereken a gonoszság?



2013. aug. 16. 20:38
 1/6 anonim válasza:
29%
Nem látszik. Ez butaság. Vannak ellenszenves arcok, meg rokonszenvesek. De mindig tudni kell, hogy EZ csak egy futó benyomás az arcról, az embert nem szabad minősíteni!!!!
2013. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sors nagy elégtétele ez,hogy egy idő után a lélek arccá válik.
2013. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A sors nagy elégtétele ez,hogy egy idő után a lélek arccá válik."

Mentettem. Gyönyörű!


A szándék látszik - előbb van a szándék, a gondolat, mint a szó és a tett, mindig, csak nagyon gyors a követés és azért nem veszik észre sokan. Sok emberen láthatod a jóságot is, a szelídséget, a részvétet. Majd ha már nem menekülsz végig a városon, mint űzött őzike, akkor ezt is megfigyelheted. A tekintettből látszik

- a t e k i n t e t n e m a n y a g i .

-aa-

2013. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*A tekintetből látszik - a tekintet nem anyagi.
2013. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom miért, de szerintem is látszik. Mindenkinek van egy kisugárzása. Hasonló hasonlót vonz, és aki távol áll tőled, azt gondolom veszélyesnek ítéled.
2013. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg látszik már tekintetből, illetve egyeseknek nagyon erősen érződik a negatív aurájuk, mágneses körük esetleg. De hogy ez micsoda pontosan, nem tudom.
2013. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!