Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti nem veszitek észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem veszitek észre, hogy a mostani (30-as 40-es nők) megbolondulnak, ha pár évig otthon vannak egyedül a kisgyerek (ek) -kel?

Figyelt kérdés

Van 1 ismerős család (apa, anya és kettő 7 éves gyerek). A szülők kb 35-38 évesek. A Nő állítása szerint nem rég jött rá, hogy Ő soha sem élt úgy, ahogy azt a szíve diktálta, és most végre ki akar teljesedni. Elkezdett járni bulizni, megismerkedett egy sráccal, és a férje előtt nyíltan vállalva vele kavargatott.Míg a férj dolgozott, a gyerekek oviban, ő a pasival randizott. Alíg ismer a csaj, de nekem ecseteli, hogy milyen szerelmes, és milyen jó végre, hogy megtalálta a boldogságot.

Egy másik ismerős anyuka (6. éve van otthon a kicsikkel) ha találkozunk, mindig panaszkodik, hogy már nem bírja a 4 fal között, besavanyodott, idegbeteg házisárkány lett, és ki akar rúgni a hámból. Ez meg is történt, kb minden harmadik szembejövő pasihoz odanyomta a seggét, és smárolt velük, közben olyan gogo táncot lejtett, amit még a profik is megirigyelnek. Aztán persze lepattintotta őket magáról. Na de még annyi példát tudnék felhozni, akik eddig életük nagy szerelmeként illusztrálták a férjüket, aztán pár év gyereknevelés után váltak, sőt.. a legnagyobb ellenségek lettek!

Mi van ennek a hátterében? Melyik az a pont, mikor általánosan minden nő kiborul a kisgyerekkel való otthoni lét alatt, és átbillenhet a rossz oldalra? (És bocsánat, hogy nőkre vetítettem ki, biztos ilyen esetben mindkét fél hibás, de férjekkel nem szoktam beszélgetni)

Ja, és tisztelet a kivételnek!!


2013. aug. 1. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem, én nem veszem észre.
2013. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még kamasz vagyok, de elég csak megnézni a babablogokat, végiggörgettem a Goldenblog nevezettek listáján énblog kategóriában, és minden másodikat kisgyerekes/terhes nő vezette a családjáról, ijesztő részletességgel, képekkel, elég érdekes volt. Hiába öröm a gyerek, négy fal közé bezárva lenni, és minden nap minden percét kisgyerekekre fordítani szünet nélkül baromi fárasztó lehet.
2013. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vettem észre,olyat viszont igen aki 20 évesen szült és mondjuk 30 évesen meg már nagyon ki volt akadva amiatt,hogy mennyire elrontotta a fiatal éveit.
2013. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem tapasztalom ezt, sőt még egy ilyen esetről sem hallottam a környezetemben. Talán ezek a nők tényleg úgy ugrottak bele a házasságba, a gyerekvállalásba, hogy nem gondolták át, vagy nem szórakoztak eleget, aztán belefásultak a háztartásba, az anyaságba, talán elhanyagoltnak, túlterheltnek érzik magukat (ha otthon van az ember, van hogy lelkileg fárasztóbb az állandó rutin, mintha valami mozgalmasabb munkahelyen dolgozik), magányosak, valószínűleg a házasságuk sem valami fényes, túl sokat agyalnak, elégedetlenek az életükkel és végül besokallnak és átesnek a ló túloldalára. Talán valami ilyesmi lehet.
2013. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pont az a 2êv a határ,az első gyerekkel,csak aztán sietősen szülnek még egyet ês az még 2 év. Tegye föl a kezét,aki nem bolondulna meg 4évig otthon! Meg ha esetleg nem is talál hosszú ideg munkát...
2013. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre hogy sokan körülöttem megbolondultak mostanában még ha nem is ültek otthon gyerekkel.
2013. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 zabmester ***** válasza:
100%

Azért ha valaki 6-7 évig van otthon egyhuzamban, arra már nem mondanám azt, hogy "pár év". És bizony, ebbe bele lehet hülyülni. Nem mindenkinek való ez, csak itthon elvárás, hogy amíg a gyerekek kicsik (mondjuk 3 éves korig), addig az ANYA maradjon otthon. Ha több gyerek van, akkor ugye ez már egyhuzamban rengeteg. Persze, vannak emberek (és szándékosan nem azt írom, hogy nők, mert ugyan már, nem csak nők lehetnek), akik jól érzik magukat otthon, családi körben, huzamos ideig, de nem mindenkinek jó ez. Ahogy nem mindenki való orvosnak, vagy közgazdásznak, vagy masszőrnek, úgy nem is mindenki való háztartásbelinek.


Ezzel nem azt mondom, hogy helyes dolog másvalakivel enyelegni, ha az ember házas, vagy akár csak párkapcsolatban él, sőt, ha pasi lennék, én nem maradnék benne egy ilyen kapcsolatban. Viszont ha pasi lennék, nem is várnám el a feleségemtől, hogy éveken át a négy fal között legyen, sőt, a két év gyednek a felét szívesen eltölteném én a gyerekkel otthon, és akkor egyikünknek sem kéne meghülyülni.

2013. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Érdekes. Lehet hogy azért tudok ennyi ilyen esetről,mert bevonzzák egymást a "sorstársak", és ebben a "csapatban" csak ilyen Nők vannak!
2013. aug. 1. 17:13
 9/23 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy nö nem rabja a gyerekeinek, már kicsi koruktol ráhagyja a nagyszülökre, elmegy néha emberek közé, akkor nem bolondul meg otthon. Nagyanyáink sem keresték a boldogságot, mégis elüégedettek voltak. Ez csak mai divat.
2013. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!