Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Tamás nevű ismerőseim mind...

A Tamás nevű ismerőseim mind furák. Ez csak velem van így?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megismertünk egy Tamás nevű személyt és arra jutottunk, hogy ő (is) elég érdekes ember. Aztán végig vettük az összes Tamás nevű ismerősünk. (indokolatlanul sok van, és ez már nem az első eset, hogy ezen gondolkozunk) Szóval az összes többi Tamás is fura vagy egyéb rossz tulajdonságok. Persze mindenkiben lehet rosszat találni. De ez a Tomis dolog nálunk nagyon kilóg a sorból. Nektek hasonló tapasztalat vagy esetleg más névvel?

2013. aug. 18. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia:D Nálam is így van.:) Szinte az összes Tamás nevű ismerősöm fura:D
2013. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Tamás nevűek furák. De a többiek is. Minden nevű,nemű,korú ember fura. Olyan furák a zemberek.
2013. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy nem vagyunk egyedül ezzel.:D

Persze, hogy minden ember fura.:) Pont ez a jó.:)

2013. aug. 18. 10:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.

3 Tamást ismertem, de már minddel megszakítottam a kapcsolatot.

Az egyik srác még középsuliban volt osztálytársam. Visszahúzódó volt, ha kb. 5 percet bírtál vele kommunikálni, indokolatlanul, mindenféle figyelmeztetés nélkül elkezdett ordibálni. Idézem: "Menj innen, te szemét kcsög, nem kellesz ide!".

Ezt akárhol, akármelyik osztálytárssal megcsinálta.


A 2. Tamás nevű lényt nem rég "töröltem" az életemből.

Félénk, furcsa ember volt, a megszokásainak élt, ha nem jól állt egy csésze már ugrott, és megigazította, stb.

Ennek ellenére befogadtuk a társaságunkba. Kb. 1 hónap után után hozta a barátnőjét is, aki viszont társaságkedvelő, kicsit se félénk nő volt. Nem is értem, hogy lehetett ilyen egy Tamás féle nyomorékkal.

Ami a lényeg, hogy Tomika kb. 1 hónap 2 hét után előttünk elkezdte ütni a nőjét, lerángattuk róla, majd hazakísértük a lányt. Azóta Tomikát max. leköpném az utcán.


A 3. Tamás nem tehet(ett) arról hogy olyan, amilyen. Szívbeteg volt, jó fej, intelligens, művelt, de zavarban érezte magát ha sok ember volt körülötte, a kórházban töltött évek alatt teljesen elhidegült embertársaitól. Na, vele nem szerettem volna megszakítani a kapcsolatot, de sajnos elhunyt.



Más nevek: A Bence nevű ismerőseim hiperaktívak és sportbzik.

A Rita nevű ismerőseim túlsúlyos, igénytelen, kibírhatatlan személyek.

A Lillák kifinomultak.

2013. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az én Tamásaim is furák :D mellesleg nagyon tetszik ez a név gondoltam ha lesz gyerekem és fiú Tamásnak nevezem el:D:D de meglátjuk még a többi Tamást
2013. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát most így belegondoltam, tényleg furák. Habár csak 2 Tamást ismerek és mindkettő próbálkozott nálam valamilyen módon, de leráztam őket mert valami nem stimmelt náluk. Ja a keresztapám is Tamás, de vele nincs gond, bár nagyon ritkán találkozunk szóval nemtom mennyire "fura".

És még ilyen név nálam a Tibor. Most az elmúlt kb. 1 évben újonnan megismert minden 2. embert így hívtak és mindegyik egy visszataszító, kanos perverz.

2013. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 Tamás nevű embert ismerek. Ezek közül 2-vel nagyon jóbarátok vagyunk, KIKÉSZÍTENEK. :DDDD Tényleg furák.
2013. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy furák. Valaki valamikor odatamta őket, ezért Tamások lettek. Mintha valaki odaírta volna, ezért írás lenne. :D
2013. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Latom ez a kerdes megmozgatta az embereket:D en pedig orulok hogy ez nem egyeni eszrevetel:D
2013. aug. 20. 02:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Én annyira sok Tamást nem ismerek, volt fura is, de egy jó haverom is Tomi és semmi baj nincs vele, tehát nálam ez nem általános.

De én a Gáborokkal vagyok így.

2013. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!