Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kötnek bele nekem...

Miért kötnek bele nekem mindenbe az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Nem jó ahogy köszönök, nem jó ahogy öltözködök, nem jó ahogy beszélek, nem jó ahogy írok interneten, miért nem jó semmi, amit csinálok soha?

Persze nem mindenbe köt bele mindenki, de kb. mindenkinek van valami, amiért belémkössön.

Mit tegyek ez ellen? Hogyan lehetnék mindenkinek jó?


2013. júl. 17. 11:51
 1/3 acelsziv ***** válasza:

Magadnak légy jó, ne mindenkinek. Utóbbi úgysem menne, mert mindig van ok kötekedni, ha valaki kötekedni akar.

De, ha másoknak akarsz megfelelni, akkor ők irányítanak téged. Aki meg állandóan kötekszik, azt építsd le. Nem kellemes dolog, de hosszú távon mindenképp hasznos különösen az önbecsülésed szempontjából.

2013. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sz@rd le mit mondanak!

Ne te változz meg,nekik kéne elfogadni téged olyannak amilyen vagy!


Belém azért kötöttek régen,mert szeretem a kutyákat és társként tekintek rájuk,meg naponta szánok a kutyámra több órát, nem pedig haszonállatra aki csak házőrzésre jó!

Én annyit csináltam amikor nyaggattak pl azzal,hogy kutya b.z. i ,mondom és?? kit érdekel?

Vagy nem foglalkoztam velük. Nem mutattam ki,hogy néha rosszúl esett,hogy állandóan a kutyákkal jöttek,de rossz értelemben.

Aztán idővel rájöttem,hogy nem nekem kell megváltoznom vagyis lemondanom arról amit szeretek,mert másnak nem tetszik.Amióta erre rájöttem azóta bátran hangoztatom,hogy imádom a kutyákat és kutyabolond vagyok.Már nem szekálnak ezért és fel se hozzák.


Szóval azt akarom ezzel is írni,hogy ne érdekeljen mit mond más,ha neked úgy a jó,az tetszik akkor ne változtass.Semmi közük hozzá,hogy mit veszel fel,hogy köszönsz,nekik nem mind1? -.-

Látják,hogy magadra veszed és a csesztetés mindig is divat volt.A gyengébbet bántani mindig "jó buli".

2013. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is folyton kritizáltak régebben, azért, mert túl gyerekes vagyok, mert idiótaság a hobbim, mert nem tetszett, ahogy öltözködöm, stb... Aztán egyszer csak elegem lett. Ilyen vagyok, nem fogok folyton azon görcsölni, hogy másoknak megfeleljek. Saját magamnak kell, hogy elég jó legyek.

Ne érdekeljen, mások mit mondanak! Ha te boldog vagy és neked az tetszik, hogy így köszönj, öltözködj és beszélsz, akkor ahhoz senkinek semmi köze.

2013. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!