Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen onbizalom-hianyom? Egy ismerosom is mondta, hogy ez kihathat a baratsagunkra is, mert hogy nem hiszem el neki ha azt mondja szeret. Szerintem ez nem igaz, szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megszeretni saját magad jobban. Amíg magadat nem szereted, addig nehéz elhinni, hogy más is szerethet téged. Miért nem hiszed el, ha azt mondja szeret? Miért ne lehetne téged is szeretni?
2013. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert annyian hazudtak mar hogy szeretnek..aztan par honap utan lelepnek:( felek hogy elveszitem..
2013. aug. 18. 12:24
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ne sajnáltasd magad,inkább örülj,hogy szeret,nehogy tényleg az önsajnáltatásod miatt menjen tönkre a barátságotok.Tapasztalatból beszélek...
2013. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!