Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Onbizalom novelese! Nagyon...

Onbizalom novelese! Nagyon fontos?!

Figyelt kérdés
17 eves srac vagyok,eros oklu eros testartasu fiatalember,csak keves az onbizalmam verekedes teren.Miota jarok gyurni csak batrabb vagyok,de ha boxot is csinalnak absolut majd senkitol nem felnek.de hat nem csinalok boxot,es ezert is felek egy kicsit a verekedesektol.hogy nem tudok vedekezni meg ilyenek.erom az van eleg sok is az osztalybol mindenkit egy lenditesbol rakok le szkanderbe.de akarom hogy biztosabb legyek magamba es ha valami van ne feljek utni.segitsegeteket szeretnem kerni,mivel novelhetnem az onbizalmam???!
2013. máj. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
küzdősport, ütögess valalamit, ami úgy néz ki mint egy ember, vagy csak simán vizualizálj: képzeld el mit tudomén mikor hogy ütsz egy embert, és ezt addig, amíg megbarátkozol a bunyóval.
2013. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez az eloszor meg kel baratkozni vele,3-4 bunyo utan mar csak nem felsz annyira,foleg akkor ha mindegyikbol gyoztesen kerulsz ki.
2013. máj. 24. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

kb erre mondják,hogy eltévesztetted a házszámot.

a konditermi edzés legfeljebb másodlagos lehet,ha az a célod ami.

ökölvívó edzésekre járjál.


és nincs önbizalmad?

csajokkal hogy állsz?

2013. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azokkal jobban 20 eves csajszit kergetek,szoval...de szerintem is ha boxolnak,es tudnam magamrol hogy meg tudom vedni magam meg jol tudok utni,akkor nem felnek majdnem senkitol
2013. máj. 24. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
hehe, ez azért van, mert tipikus komplexusos gyúrmagép vagy. inkább ne bunyózz, ha ilyen majrés vagy...
2013. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!