Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek segítene?

Valakinek segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha van itt olyan ember akinek kellene valaki akivel megoszthatja a gondjait bátran írjon :)


18/F



2013. aug. 18. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem vannak gondjaim.. úgy hívják számlák és albérleti díj.... megoszthatnám veled?

200 ezerre lenne szükségem, megadhatom a számlaszámom hogy hová küldd a felét? :-DDDD

2013. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Vicces :)

Akkor pontosítok a gyengébbek kedvéért.


Akinek valamijen lelki vagy olyan problémája van amit kiszeretne beszélni magából akár név nelkül is és beszélgetne valakivel akkor írjon.

Nem poénból írtam ki kedves 1.

2013. aug. 18. 18:49
 3/15 anonim válasza:
Ó, ez milyen aranyos tőled! :) Sajnos nekem csak az idő tud segíteni a problémáimon. De öröm volt olvasni, hogy nemcsak hülyeségekre használják a gyakori kérdéseket. :)
2013. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:) örülök hogy ezt mondod.

De ha tudnád milyen leugatást kaptam ezért a kérdésért egy màsik kategóriában..

2013. aug. 18. 19:41
 5/15 anonim válasza:
Gondolom, hogy a Szerelem, szex kategóriáról van szó, ahol a jóindulatot mégcsak hírből sem ismerik.. :)
2013. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
pontosan.Hihetetlen hogy ennyi idiota van.es akkor meg engem cseszegetnek
2013. aug. 18. 19:48
 7/15 anonim válasza:
Mindegy is.. csak miattuk ne változz, tarts ki a szándékod mellett! :)
2013. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
persze! Csak azert felidegesitett.:)
2013. aug. 18. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagyon nagyon ritka az őszinte segítség.

Főleg a neten, ahol a 13 éves lányok valójában 40 éves perverz férfiak...


Ha ilyen kérdést olvasok, az első ami beugrik, hogy ha bajom van, akkor nem egy 18 évessel beszélem meg, hanem olyannal, akinek van élettapasztalata. Vannak, amikor lelkes tinik nevezik ki magukat önjelölt pszichológusnak és csak azért mert ők 16 évesen még nem feküdtek le mindenkivel és nem hajnalig tivornyáznak részegen, már sokkal érettebbnek gondolják magukat mint a kortársaik.

Azt hiszik, hogy azért mert a padtársuknak tanácsokat adtak, hogy az hogy vegye rá a szüleit hogy lehessen kiskutyája, még nem jelenti azt, hogy más élethelyzetben tudnak-e jó tanácsot adni.

Oké, lehet, hogy ha munkakeresési vagy szoptatási problémákban nem is tudnak segíteni, de tini szerelmi búbánatot meg lehet velük beszélni...

És itt jön a következő probléma:


Vajon tényleg egy 18 éves segítőkész fiú van mögötte, nem egy kiéhezett 50-es, aki várja, hogy a 14-18 éves lányok a szerelmi bánatukat megosszák, és cserébe kérhessen tőlük képet, vagy kikérdezze őket, hogy amikor a fiúja megujjazta, akkor élvezte-e? És pontosan hogy is volt az az ujjazás???


Na ez a baj az ilyen lelkes önkéntesekkel... Ha tényleg buzog benned a segítőkészség, akkor a legjobb, ha személyesen próbálsz segíteni embereknek.

2013. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ebben igazad van.Viszont 18 eves fejjel kicsit tobb mindenen mentem at mint kellett volna igy egy cseppet hamarabb kellett felnőnöm.

Tudom nincs semmire garancia az interneten.De nekem ebbol hasznom nem szarmazik.csak szeretek beszelni az emberekkel.Es meglepo..de van ahhoz tapasztalatom hogy megertsem magukat veluk.

Igyekszem segiteni ahol lehet.Kar hogy kisse hiteltele ez igy arctalanul.De azzal dolgozom amim van :)

2013. aug. 18. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!