Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek segítene?

Valakinek segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha van itt olyan ember akinek kellene valaki akivel megoszthatja a gondjait bátran írjon :)


18/F



2013. aug. 18. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én írtam a 9. és az első - poénnak szánt - választ is.


Ha tényleg egy 18 éves segítőkész fiú vagy, akkor sajnos így jártál.... el kell fogadnod, hogy nem a beszólókkal van baj, hanem előtted a rengeteg önjelölt segítővel, akinek a nagyobbik része vagy perverz vagy buta mint a tök.

Egyszer én is segíteni akartam egy kérdezőnek, hiszen hasonló helyzetben voltam, írtam privátot, hosszú levelet, linkeket.... tudod ki volt? Újságíró, aki a cikkéhez keresett riportalanyt meg ötleteket. Amúgy nem egy ilyen van itt. Ezért a legtöbbünk nem is veszi komolyan ezt az egészet - és a hozzád hasonló önkénteseket sem.

2013. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

igen.teljesen egyet ertek.Tobb a fals kerdes es ember ezek mogott.

Jogos az is hogy nem biznak ezekben.De en igyekszem hogy ne csak eloben tudjam ezt csinalni hanem azokkal is akikel nincs kozvetlen kapcsolatom.

Tudom milyen a mai elcseszett vilag.De nem fogom azert feladni mert akadalyba utkozom.Maskepp mi ertelme lenne.Es a bejovo uzenetek azt mutatjak...nem hiaba

2013. aug. 18. 20:16
 13/15 anonim ***** válasza:
na most erre néztem:) mármint arra gondoltam, hogy te kérnél segítséget, de nem:) nagyon jó ilyen kérdést is látni:) nem is tudom, gondolkoztam, hogy írjak vagy sem, mert eléggé sokat szomorkodom, jó lenne pár bíztató szó írva is, csak nem tudom mit írhatnék, hogyan kezdjem, nem vagyok ilyenben könnyű eset:) na de mindesetre aranyos, hogy szívesen segítenél:)
2013. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia ! :)

Tanácsokat is osztogatsz? Én szívesen beszélgetnék veled :)

18/L

2013. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
írtam privátot :)
2013. aug. 20. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!