Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arrol, hogy...

Ti mit gondoltok arrol, hogy a pasi es a no kozott kb 30 centi kulonbseg van? Gaz vagy aranyos?

Figyelt kérdés
A srac 190-195 centi kozott van, a lany meg 165 korul :)

2013. aug. 20. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
aranyos:)
2013. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj szerintem :)
2013. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
a lány apakomplexusos vagy a pasinak van kisebbségi érzése
2013. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Gáz vagy.

Magasság alapján megítélni valakit gáz.

Aki ezt teszi gáz.


Ha vonzódnak egymáshoz, és szeretnek együtt lenni, semmi baj nincs ezzel. Magasságtól függetlenül ez kéne, hogy fontos legyen.


A leggázabb amikor a barátnők kezdenek el pofázni, hogy ő "Túl alacsony!"...

Sajnos van olyan nyomorék nőszemély, aki ott is hagyja a srácot, mert a barátnői szerint alacsony.

2013. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat! :)

#3 de egy felszines pocs vagy hallod... Jo azt kifelejtettem hogy egyidosek. Na igy hol lehetne apakomplexusa a csajnak? Lenyegtelen, felszines vagy .

Utolso - koszonom hogy irtal, sajnos vannak ilyenek :S Nekem is volt ra pelda, hogy egymas melle allitottak egy kb 2 meter magas -velem egyidos- sraccal, es mondtam hogy : Jeee de pici vagyok hozzad kepest- de ettol fuggetlenul en nem hagynek el valakit ezert :D

Meg amugyis az a jo ha a pasi magasabb a lanynal :)

2013. aug. 20. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodom, hogy egy nő mikor járna egy 30 centivel alacsonyabb fiúval? :D
2013. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Ha gazdag a pasi, nincs akadálya.

2013. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 hááát.. ha nagyon szeretik egymást és tényleg nem a pénzre megy a nő ha a pasi tényleg gazdag, akkor miért ne? :)
2013. szept. 17. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:

"Magasság alapján megítélni valakit gáz.

Aki ezt teszi gáz. "


Persze ha fordítva lenne és a pasi lenne 165 a csaj meg 190, akkor már mindjárt jönnének a szokásos kommentek, hogy

"Ne bánkódj, majd találsz egy hozzád való, pici csajt"

meg "Ha valaki beléd szeret nem fog számítani a magasság."


Csak én gyűlölöm ezt a kettős mércét?

2013. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 adlak, én sem szeretem ezt :)

végülis ha azt nézzük, akkor egy 150 centis férfi is lehet aranyos meg odafigyelő és jó szerető, ugyanúgy egy 2 méter 6 centi magas emberrel szóval én nem értem mit kell a magasságokkal foglalkozni.

alapból azért tettem ki a kérdést, még mielőtt valaki félreértené, hogy megnézzem ki hogy vélekedik efelől :D

ember és ember között is van különbség ezt mindenki jól tudja..

ment a zöld kéz mindenkinek, kivéve aki azt írta hogy a csajnak (ezesetben nekem, apakomplexusom van) mert az már tényleg egy olyan ba.zdmeg kategória.... :D

2013. szept. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!