Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy 17 éves lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy 17 éves lányt, aki nagyon okos, jól tanul, csendes, kedves mindenkivel. De volt már minimum 10 pasija.13 évesen az első, imád flörtölni. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

elvileg szűz még.

nem cigizik, nagyon ritkán iszik vagy bulizik, segítőkész és nem viselkedik/öltözik kihívóan



2013. júl. 10. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kell ez a lány, mi a neve???
2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

biztos valami szófosó álprűd angyal


képet

2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így nem lehet valakiről véleményt mondani..csak akkor ha jobban ismerjük az illetőt.
2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
szűz mint az anyja haha tág pinájú az már :D
2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Elvileg én lennék a lottó ötös nyertese tavalyról.

Hm...pasikban éli ki magát.

2013. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha szűz még akkor hogy lehetett 10 pasija?? Azért onnantól számít valami kapcsolatnak hogy a felek komolyan is gondolják..
2013. júl. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vedd el
2013. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerős.. Nem szabad vele semmit csinálni. Hagyd úgy ahogy van ne foglalkozz vele higgy nekem
2013. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!