Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Győrben nagyon sokat számít...

Győrben nagyon sokat számít hogy egy tini face profilképén háy like van. Ez más városokban is így van? :D

Figyelt kérdés
Írjatok várost, meg nemet meg kort :D

2013. aug. 20. 22:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* bocsi a helyesírási hiba miatt. * hány *
2013. aug. 20. 22:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Győr környéki vagyok,de ahogy nézem,ez nem csak itt számít..lehet,hogy nem kellene lejárató kampányt csinálni Győrnek.Szerintem nem kellene,hogy a lájkgyűjtés legyen a cél.
2013. aug. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Igen, nyugi ez mindenhol így van. Azok, akik menők, több száz lájkjuk is lehet, de szerintem a felét sem ismerik.

Ha te nem ebbe a kategóriába tartozol, inkább csak örülj neki, hogy nem vagy a MENŐK táborában, akik bár kívülről szépek, stb, de belülről már mások.

Én is a kevéslájk-tábort erősítem, Gyöngyös, 15/L.:)

2013. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaa. nem azért kérdeztem. nekem átlagban ilyen nyolcvan kilencven van szóval minden oké. csak kérdeztem, mert csak győrieket ismerem. :D
2013. aug. 21. 14:45
 5/11 Dogmatix91 válasza:
Ki mondta neked, hogy számít egyáltalán, hogy hány like van egy szaros képen? :D Kisgyerekek...ha így folytatja a mai fiatalság akkor igencsak retardált lesz a népesség 90%-a.
2013. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondta senki. Ez kimondatlanul is így van. Lehet, hogy te már kinőttél ebből de egy 16-17 éves korig ez így van. Szóval senki sem retardált. nem azért kérdeztem hogy veszekedés legyen belőle.
2013. aug. 23. 13:32
 7/11 Dogmatix91 válasza:
Én sem vitaindítónak szántam, de azért szerintem elég szánalmas, hogy egy 17 éves arra kemény, hogy hány like van a képén. A lányok amúgy ezt könnyen elintézik. Pushupos melltartó és egy felülről vagy rendesen kivágott felsőben készülő kép és jön a likeözöz. Az 50kilós kissrácok meg felrakják a feszítős képeket, vagy a "laza vagyok leszarlak" stílusban készülteket. Esetleg 1-2 közhelyes, elcsépelt idézet és láss csodát :D Egyébként meg csúnyán elkorcsosul a világ. Leülsz valahova és azt látod, hogy mindenki a telefonját nyomkodja, rendel egy melegszendvicset és már tölti is fel a képet, meg becheckol. Elég szomorú amikor azt látod, hogy egy asztaltársaság egymáshoz sem szól szinte, mert mindegyik a telefonját ba.s.zogatja. És akkor senki sem retardált? :S
2013. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értelek. Én 15 vagyok. Minden héten el szoktunk menni kávézni de nincs olyan alkalom, hogy ne állna be minimum pár percre a "facebook csend" . Ami annyit takar hogy mindenki bele merül a mobiljába. Néha ez elhúzódik és annak a pár embernek akit nem az épp aktuális történések érdekelnek, az a hálátlan feladat jut, hogy vissza terelje őket a való világba. :// De én már megszoktam. Meg azt is hogyha csak érdek barátokat is de valakit szerezni kell pl. jövőre az új suliban, vagy ha szüksége van az embernek valakire, de azzal szóba se állnak akinek kevés like van a képén. Na ilyen szempontból én is egy kissé retardált ember vagyok, de ha nincs egy képemen minimum 50 like azt letörlöm. :/
2013. aug. 23. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha én elmegyek valahova a barátaimmal, akkor sosincs olyan, hogy valaki facebook-ozik... Ez nekem baromi fura, ennyi erővel otthon is ülhetnénk és chat-en beszélhetnénk.


A másik meg a lájkok. Nekem van két ember, akik fontosak az életemben. Ha ők lájkolják a képem, akkor elégedett vagyok. A többi ember lájkja nem érdekel, bár így is sokat szoktam kapni.


És mi ez, hogy nem állnak szóba olyannak, akinek kevés a lájkja? Ez nevetséges. Én ilyennel még sosem találkoztam.


17L, Pécs

2013. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát én csak ilyenekkel találkozom. Volt már hogy egy csaj megkérdezte tőlem: Te amúgy a menőbbek közé tartozol, nem? Mert ismered XY-t és sok like van a képeden..

Mondtam neki szerintem nem vagyok menő, de hiába ő ezt így elkönyvelte magának.

2013. aug. 23. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!