Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más lányok tényleg nem szereti...

Más lányok tényleg nem szeretik ha megnézik a fenekük vagy a mellük, vagy csak teszik az agyukat?

Figyelt kérdés
én élvezem ha egy pasi pécézi a fenekem pl a konditerembe vagy ha beszéd közbe nem tudja tartani a szemkontaktust.:D az én egómnak elég hízelgő, és más lánnyal is így van és csak megjátssza hogy nem tetszik?
2013. aug. 20. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Amikor panaszkodik a többieknek, akkor tulajdonképpen dicsekszik!!! Másképp hogyan tudatná, hogy piszkosul megnézték? Mindegyiknek tetszik. Amelyiknek nem, az nem jár emberek közzé.
2013. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én utálom, ha állandóan a kannáimat lesi valaki, szerintem ez azt jelenti, hogy csak átmenni akar rajtad. Nem nagy büszkeség.
2013. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Én, ha megnézek egy lányt, és rajta marad a tekintetem, nem arra gondolok, hogy átmegyek rajta. Egyszerűen, csak tetszik és kész! Ha kihívóan öltözik, akkor ő is ezt szeretné. Olyan, meg nem igazán létezik, hogy csak a barátjának öltözik, mert, ha kilép az utcára, mindenkinek öltözik.
2013. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Önbizalomhiányos vagy, azért koldulod a bókokat, elismerő pillantásokat. Vagy panelproliként nem szoktál hozzá, hogy a jólneveltebb fiúk udvarlással mutatják ki a közeledési szándékukat, nem azzal, hogy a pitsádat méregetik, miközben a szájuk szélét nyalogatják. Az a fajta egyszerűcske nő vagy, akinek tetszik, h egy rakás negyvenes kőműves füttyög, meg utánadkiabálnak, hogy "hú, de megbaaaanálak".


Csak fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák. Te örömmel fogadod ezt a fajta "udvarlást" más megalázónak, bosszantónak, primitív dolognak érzi. Én elhiszem neked, hogy te őszintén örülsz az ilyesminek, te is hidd el, hogy más őszintén kellemetlennek érzi.

2013. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Én kifejezetten bunkónak tartom és nagyon zavar. Én is megnézem a jó pasikat, de diszkréten, nem kezdem bámulni meredten.

Bármikor amikor jött szembe egy srác és esetleg rám mosolygott, vagy csak normálisan nézett, akkor visszamosolyogtam, de ha pofátlanul bámult, akkor előfordult, hogy bemutattam neki. Ha meg be is szólt, hogy " de jó melled van", akkor olyan választ kapott, hogy csak pislogni tudott utána.

Bunkónak bunkó válasz jár. A kulturáltnak aki tud viselkedni, annak meg a kedves mosoly.

2013. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Az miért ne lenne hízelgő, hogy vonzó vagy valakinek? Fejezze ki akárhogyan is...

Csak akkor zavaró, amikor mondjuk fürdőruhában vagyok, úgy elég kellemetlenül érzem magamat.

2013. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

"Az miért ne lenne hízelgő, hogy vonzó vagy valakinek?"


Mert talán nem az építőmunkások " de jó cs...csöd van" beszólásaira van igénye az embernek.

2013. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából jobban szeretem, ha az arcomat nézik. Mert segg meg mell terén tudom, hogy tulajdonképpen mindegy nekik, bármelyiket megbámulják, szóval ez nem nagy dicsőség. Amúgy nem zavar különösebben, mondjuk nem is nagyon hordok olyan cuccokat, amikből sok minden kilátszódik. Nem baj, ha megnézik, de azért ne az legyen a fő "látványosság" rajtam.
2013. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!