Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, milyen belsőleg a...

Férfiak, milyen belsőleg a női ideál!?

Figyelt kérdés

Láttam egy kérdést az előbb, hogy nekünk bejönnek-e az aranyos lányok. Nekem abszolut az ideálom egy aranyos, vicces lány. Nektek milyen az ideálotok?


30/F


2013. aug. 20. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jóindulatú. Ezen kívül összeszedett, nem kaotikus. Valamint érzelmes. Rendelkezik felelősségtudattal, és van logikai készsége.


Úgy vélem, lehetetlen kérek. Pedig sok minden vonzó tulajdonság van ezeket felül is számomra, de ennyivel beérném, mégis szinte lehetetlen.

2013. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindegy csak ne legyen értetlen számító és hisztérikás.
2013. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hu nem olvastam el a kommenteket, remélem nem baj, de nekem az ideális olyan, hogy:

Rugalmas, vicces, figyelmes, "dilis", romantikus, van valami "dilije", és őszinte. Az, hogy legyen nőies, ne kényeskedő, de azért ne is pasisan vihogjon, meg ilyenek azt nem írom le, az alap dolog szerintem.

22f

2013. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Régi a kérdés, de a konzervatív szemlélet is az, mégis aktuális, ezért írok most egy kis életigazságot :)


Tegyük félre azt, hogy a férfi szeret hódítani. Ez körülbelül a felső 10%. Az igazság az hogy a legtöbben a hajunkat tépjük amikor a lány részéről is kölcsönös a szimpátia, de kéreti magát, tesztel, vagy épp sosem kezdeményez, (nem összekeverendő a lassú tempót kedvelőkkel) csak mert ő a lány és küzdjön érte a férfi, hódítsa meg.


Ezt csak az gondolja így aki sohasem hódított. Mert pont, mint a szó földhözragadtabb értelménél, úgy ennél a metaforikusnál is igaz, hogy ami külsőre dicső hódítás, az azoknak, akik a tényleges csatát vívják, rengeteg vér és verejték.


Ha valamivel le lehet venni egy ÉRETT férfit a lábáról az az, ha nem játszol vele, nem ugratod, nyíltan, egyenesen kommunikálsz. Példának okáért ha már van kiszemelted, de nem tudod hogy viszonzott-e, félreérhető jelzések és a férfi kétségekben tartása helyett nyugodtan szólhatsz te is, hogy nagyon szimpatikus a másik fél és szeretnéd ha elmennétek együtt egy randira.


És félre ne értsetek, nem azt mondom hogy 2021 van, innentől a férfi üljön és várja a sült galambot, természetesen ő is kezdeményezhet, csak szeretném ha elengednénk végre azt a konzervatív baromságot hogy a nő semmi esetre sem kezdeményezhet mert az ciki. Dehogy ciki :) Kifejezetten érett, nyílt és vonzó az a hölgy aki nyíltan nyit a szíve választottja felé.


Szóval az én véleményem az, hogy mindkét nem tegye bele a maga 50-50 százalékát, és őszintén, nyíltan és egyértelműen kommunikáljanak már az elejétől kezdve :D

2021. jan. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!