Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A trendi világ teret hódít....

A trendi világ teret hódít. És aki nem hajlandó, vagy nem akar velük haladni?

Figyelt kérdés

Úgy jött be ez a trendi világ, mint régen a new wave meg a szinti pop zenék. A fiatalok tükörben fényképezkednek, gumiszáj, hörcsögpofa, manga figura szemek. És sajnos már a 40 sőt 50 éveseknél is látok ilyen képeket, legfőképp társkereső oldalakon.


Azokat, akik lemaradiak, a régi kor hívei, akiket érdekel a művészet, romantika (a fényképezős-fenékbillentősöktől nem tudom elképzelni a romantikát, ők inkább egyből ágyra járóak, rögtön az jön le), már elenyészve találni. Akiket nem érdekel a pláza, nem költenek 180 ezer forintot el egy nap ruhára.


Sajnos a média műsorai késztetik, változtassák meg az embereket.



2013. aug. 22. 16:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez inkább fejtegetés, mint konkrét kérdés az olvasók/válaszolók felé.
2013. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én nem is változok meg a trendi világ felé. Nem fényképezkedek tükörben, pedig már 30/f vagyok. Nem használok mondat után XD-t meg ^^-ilyet sem. Sokan ezért is megvetik az embert, mert nem használnak smiley-kat.
2013. aug. 22. 16:57
 3/26 anonim ***** válasza:
Soha ne foglalkozz másokkal és mások véleményével!! Azok mind tőled teljesen függetlenek....
2013. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Régen is voltak persze ilyenek, más stílusban, de ez már nagyon durva Mi lesz még a jövőben?
2013. aug. 22. 17:00
 5/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Mindenkinek saját döntése van, "befekszik-e" az "újkor" előtt. Mindennek megvannak az előnyei és hátrányai.

2013. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

MI az hogy TRENDI világ??? Mindig is követték a trendet, a legfejlettebb cuccokat mindig is megvették a gazdag emberek. Ma is rengeteg embert érdekel a művészet meg a romantika. Sőt. még többet mint régen. Csak mondjuk ha művészetre gondolsz fejtsd már ki egy kicsit bővebben.

És még jó hogy nem fényképezdkedsz tükörbe és nem viselkedsz úgy mint egy 15 éves... Az én apukám harminc évesen már két gyerek édesapja volt. Nem hiszem hogy ilyenekkel foglalkozott.. :///

2013. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Engem az okostelefonok sem érdekelnek, amit a tv-kben csakúgy tolnak az ember orra alá, mintha kötelező lenne megvenni) amivel fényképezik magukat a tükörben. És akármerre nézek, pitty-pitty pötyögtetnek vele a facebook-on. Fel sohasem néznek, csak azt a h*lye telefont nyomkodják. Ha köszön az ember meg észre sem veszik.


De ez a trendi világ lesz a jövő, sajnos!

2013. aug. 22. 17:24
 8/26 anonim ***** válasza:
Mi a baj? A 16 éves fruska, akinél bepróbálkoztál, nem találta elég menőnek a Facebook profilod? Más okot nem igazán tudok elképzelni, amiért egy 30 éves férfi ezen rimánkodna!
2013. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a régi értékek teljesen kezdenek eltűnni, és helyébe egy agymosott, elkényelmesedett világ lép.


Radevú? Az okostelefonon is le lehet rendezni már vírtuálisan, nem is kell ott lenni. Látják egymást kamerába.

2013. aug. 22. 17:29
 10/26 A kérdező kommentje:

Valamint társkereső oldalak. Mind olyan van fent, akinek a való életben egy ujjára 10 férfi jutna. Mind cicababa, meg tényleg tükörben pózolós 40 és 50 éves is.


Köszönöm, ebből nem kérek.


Művészet alatt a klasszikus zenét esetleg a retro dolgokat, a csillagászatot értem, (akit ez érdekelne, mint nőt) de ilyen már nincs.

2013. aug. 22. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!