Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, fiúk nektek melyik...

Férfiak, fiúk nektek melyik lány jön be?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én szeretem ha egy lányban megfog valami, ha van benne valami különleges, egzotikus.

1.) Ő inkább egy egyszerű, természetes, nagyon szép nő, de valami plussz nekem hiányzik. Nem tudom mi.

[link]

2.) Na ő neki a kisugárzásában már látom a különlegeset. Nekem ő abszolut megmaradna az emlékezetemben.

[link]

Vagy ő ( bár különösebben az ázsiaiakért nem vagyok oda de ő tetszik. )

[link]


Mit gondoltok? Vagy linkelhettek képet is titeket milyen nő fogna meg. (Persze most nem azt kérem, hogy álmaitok nőjét linkeljétek be mert ő bármilyen lehet még a jövőben.) : )


30/F


2013. aug. 22. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezek nekem valami ruha ajánló katalógusból kiollózótt őszi divatkollekciós képeknek tűnnek, egyik sem fogott meg. De most hirtelen egy sem jut eszembe konkrétan, aki annyira megfogott volna kép alapján, pedig biztos van, mert azt tudom, hogy van, csak nem tudom ki.
2013. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

az 1. és a 3. jön be, a 3. jön be a legjobban, nekem tetszenek az ázsiai lányok :)

21/f

2013. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyes jó komolyabb kapcsira,hármast meg régóta meg akarom izélni :D
2013. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a fotókkal, hogy beállítottak. Ha valaki ránéz azt gondolhatja milyen "szép", de az aki rajta van nem fog megtetszeni. :)


Egyébként egy valódi kapcsolatban nem a külső a legfontosabb. :)

2013. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt így egyetlen állóképről nehéz megmondani... Egyik sem fogott meg nagyon, de még az első a legjobban. Szívesen linkelnék képeket, de nem tudom, ez az oldal mennyire tolerálja a meztelen fotókat (a kedvencem egyik képén van ruha, de akkor az arca pont nem elég bájos).

Nekem gyengém a bájos, ártatlan, pajkos arc, a már említett kedvencemnek ezenfelül jó alakja, melle és lángvörös haja van (az nem baj, hogy festett)...

De megvágtam az egyik képét, íme:

[link]

Önállóan az arca sosem fogott volna meg annyira, de a különböző arckifejezései és a teste azért felhívta rá a figyelmemet :D


S jó példa Hale Berry, ő régi kedvencem, nekem az ő kisugárzása és mosolya nagyon bejön.


Fiú nem vagyok, de mit tesz az? :D

2013. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

azért nem pite,hogy 30 évesen 17-18 körüli lányok képeit idealizálod.

persze hazudnék ha azt mondanám,hogy nem értem ezt meg:).

a 3 közül nekem az 1. tetszik.

2013. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja csak felmérés szempontjából, egy helyi újságnál dolgozom, és tudom hogy belső nagyon fotnos, számomra is, cska smot a téma az első pillantás. : ) És próbálta kicsit nálam fiatalabbaknak is kedvezni pl:. utolsó képpel de szerintem első kettő elég felnőttesnek tűnik nekem. : ) Mindegy köszönöm azért a válaszokat. : )
2013. aug. 22. 21:41
 8/15 anonim ***** válasza:
A világ legszebb nője (számomra): Rachel McAdams.
2013. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen ő nagyon bájos!!!!!!: ) Bár sok filmet nem láttam tőle, inkáb régebbieket. Vicces mert ma megy vagy ment az Éjfélkor Párizsban. Abban is szerepel ha jól tudom. :D
2013. aug. 22. 22:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Bár aki kívételesen gyönyörű, és ő tényleg igazán jó színésznő, az Michelle Pfeiffer!!!! : )
2013. aug. 22. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!