Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, fiúk nektek melyik...

Férfiak, fiúk nektek melyik lány jön be?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én szeretem ha egy lányban megfog valami, ha van benne valami különleges, egzotikus.

1.) Ő inkább egy egyszerű, természetes, nagyon szép nő, de valami plussz nekem hiányzik. Nem tudom mi.

[link]

2.) Na ő neki a kisugárzásában már látom a különlegeset. Nekem ő abszolut megmaradna az emlékezetemben.

[link]

Vagy ő ( bár különösebben az ázsiaiakért nem vagyok oda de ő tetszik. )

[link]


Mit gondoltok? Vagy linkelhettek képet is titeket milyen nő fogna meg. (Persze most nem azt kérem, hogy álmaitok nőjét linkeljétek be mert ő bármilyen lehet még a jövőben.) : )


30/F


2013. aug. 22. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én szépségkirálynő vagy playmate kinézetű barátnő helyett inkább kedves aranyos cuki csajt választanék
2013. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értek veled, nekem is ők az ideálok, csak most feltérképesztük kiket tartunk szépnek. : )
2013. aug. 23. 00:21
 13/15 anonim válasza:

[link]

[link]


Leginkább az ilyen tipusu nők teszenek a szemük a szemöldökük vonala persze ha az arcukat nézzük egyik kedvenc szinésznöm egyénként Daniella Alonso

2013. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
előző vagyok bár igaz, hogy nekem sose tetszetek a szőke nők, de viszont cigány se kéne! De ezek az egzotikus vonású nők szerintem gyönyörűek
2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekem a szoke, kek vagy zoldszemu lanyok jonnek be es a nem tul sovanyak es a nem tul magassak
2015. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!