Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavar titeket ha egy lány karja csúnya?

Figyelt kérdés
A csúnyát úgy értem, hogy nagyon átlátszanak az erek a bőrén, sőt ki is dagadnak végig az erek az alkarján, s a könyökhajlatánál is.
2013. aug. 19. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem feltétlenül :D
2013. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dehogy.Ez természetes,nem tehet róla.

Senki sem tökéletes!

2013. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb gondod.
2013. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán alacsony a testzsírszázalékod?
2013. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy zavarna.
2013. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A vékony alkatúaknál gyakran van ilyen. Vagy csak sokat gyúr :D Engem nem zavar, nekem nem sűrűn dagadnak ki csak megerőltetésnél, de így sem kell nagyon a vénám keresgélni vérvételkor.

28F

2013. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor látnád az én ér hálózatomat :D főleg edzés közben ujjnyi vastagra megduzzad a sok vértől :D jó nem egy szép látvány de ha alacsony a testzsírod akkor ez van :) de nekem tetszenek ha egy lányon is kijönnek főleg ha edzés hatására :) és számomra csak akkor csúnya egy női kar ha el van hanyagolva, cső keze van vkinek és löttyedt semmilyen izom nincs rajta semmilyen formája nincs puha löttyedt....na az kiábrándító de egy eres kéz nem :)
2013. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam edzeni. Nem testmozgás miatt vagyok eres, hanem csak úgy, mármint mindíg látszottak az ereim.


Itt egy kép:

[link]

2013. aug. 19. 13:34
 9/10 anonim ***** válasza:
ne viccelj ezzel semmi baj nincsen :) szerintem még valamilyen szinten vonzó is.....de én inkább nem küldök :D nekem azért kicsit vastagabbak :D
2013. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudna érdekelni.
2013. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!