Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek, akik zsémbesek,...

Az öregek, akik zsémbesek, minidg kioktatják a fiatalokat, spt utálják is őket, azok fiatalként is ilyen ellenszenvesek voltak?

Figyelt kérdés

Akik betolakodnak a fiatalok elé a buszon, szinte fel vannak háborodva, ha valaki nem adja át a helyét nekik, de ha a busz után kell futni, lehagyja a fiatalokat.

És kioktatja a fiatal generációt, hogy mit hogy kell, takarodjanak az utcájából, meg ilyesmi.

Ezek az emberek fiatal korukban is ilyen bunkók voltak?



2013. aug. 25. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, nem hiszem, hogy az öregség túl sokat változtatna egy ember jellemén, aki vidám, szolíd, emberszeretőés kedves volt fiatalon, az öregen is az.
2013. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, és az a fiatal is ilyen lesz, aki most a 4-es ülésen eltehénkedik úgy, hogy felteszi a mocskos patáját a szemben lévő ülésre, a többire a cuccát és vágja a pofákat, hogy ha valaki le szeretne ülni és normálisan szól, hogy a cuccát vegye már el. Ugyanaz az "én se..gemből süt a nap" hozzáállás.
2013. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem biztos.. egyszerűen lehet azért is mert mondjuk elvesztett valakit aki fontos volt számára.. lehet mivel idös már nincs hozzátartozója és mindenki más ellenségesnek lát mert neki nincssenkije.. lehet h azért csinálja mert magát látja a mai fiatalságban ,v mert hiányzik neki az az idő.. mert akkor még mindenkie megvolt és ő is boldog tudott lenni.. lehet h csak kis törődésre vágynak.. de túl büszkek h beismerjék..
2013. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat nem változtat a kor az ember természetén, de zsémbessé tehet az, ha nem volt sikeres egész életében, ha elhagyták, ha betegségek kínozzák, sok rossz történt vele, indokolatlan bántások, ha nincs akit szeressen, illetve aki őt szeresse.
2013. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közlekedésen kívül még szomszédságban tapasztaltam folyton kritizáló, fiatalokat leső és beáruló öregasszonyt. Szerintem arra irigyek, hogy ők fiatalon ezt nem tudták elérni, mint kollégám és én huszonévesen. Valószínűleg sokat kellett nélkülöznie.

A baj az, hogy akármilyen kedves és diplomatikus vagyok vele évek óta és szépen mondom, hogy köszönöm az aggódást, de már nagykislány vagyok, akkor is csinálja az eszét és nem áll le.

2013. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegyik volt ilyen,de a legtöbb ilyen tipikus vénasszony az valószínűleg valami nagy "madamnak","szépségkirálynőnek" hitte magát annak idején.. elém is általában a rúzsos öregasszonyok tolakodnak a kettesen.. a normális falusiakat elém engedem,de a futós városi versenyvénasszonyokat bizony kikerülöm.Mondják is sokszor,hogy "jaj de szemtelen vagyok"..:') Holott ugye én sietek az iskolába,miközbe ezek a ráncos vénasszonyok k_rvulni mennek a fiatal dokikhoz,mert azt hiszik,hogy ezeknek a dokiknak ők kellenek.Ezért vannak kirúzsozva,meg néha a szemeik is kifestve.

Az én 83 éves mamámnak elmeséltem,hogy milyenek ezek a vén csotrogányok,és akkorát nevetett,hogy az hihetetlen volt XDD Nagyon aranyos volt.

Bezzeg amúgy egyszer láttam az egyik buszon egy falusi,önmagát nagyon jól tartó,kendős,aranyos kis idős nénit.A buszon VOLT TÖBB HELY,és a néni NEM ÜLT LE!Pedig nem a következő megállóban szállt le,hanem jóval később,mert bevásárlótatyó volt a kezében,és arrébb volt a környéken az első bolt,ahol vannak buszmegállók.Kis mosolygós,vidám nénike volt.:)

Ezek a ráncosok,akiket elsőre megemlítettem,ezek meg csak városi,életunt vénasszonyok.Persze a másik kisebb városban,ahova bejártam nyáron szintén tanulni(autósiskola) ott vannak normális nénikék,az egyikkel a parkban el is beszélgettem.Pont a lányáról mesélt,aki régebben a másik autósiskolai kirendeltségnél volt vezető beosztásban,csak már nyugdíjba ment.Kérdezett a néni pár emberről,akit persze én nem ismertem az autósiskoláról,meg mesélt a régi időkről.Ő személy szerint nagyon aranyos néni volt.Az idős,kedves néniket,bácsikat szeretem.

Bácsikkal még nem volt konfliktusom,az egyiknek átadtam a helyem,mert láttam,hogy na ő tényleg szenved az állástól.Ez még az első megálló előtt történt.

Szerintem aki bunkó öregkorában,annak az élete nem okat ért,vagy pedig pont ilyen volt,mint a mostani plázak_rvák,húsz kiló sminkkel.


17/L

2013. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!