Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen utálatosak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen utálatosak, ellenszenvesek, felszínesek a tini lányok? Fiúk, nektek hol és hogyan sikerült rendes barátnőt találnotok, hol kéne már próbálkoznom, mert ez nagyon elkeserítő?

Figyelt kérdés
Persze vannak szerencsére rendesek is, de kb. jó, ha 30-ból találok 2-3 normálisak jellemre, a többség meg elviselhetetlenül ellenszenves a számomra vagy iszonyatosan buta. KOmolyan én csak egy normális, rendes, aranyos, bájos, hűséges barátnőt próbálok keresni, de eddig egy kezemen meg tudom számolni, hány ilyen lányt találtam magamnak és ez eléggé kiábrándító. Most is próbálkozom, de valahogy már kedvem sincs ráírni még egy lányra, szinte érzem előre, hogy csak fájdalmas csalódás lesz a vége.
2013. febr. 5. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"én csak egy normális, rendes, aranyos, bájos, hűséges barátnőt"


Csak?

2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor ideje mégjobban kiábrándulni, mert mindenki ilyen helyzetben van. Valóban 20/2 az arány az ilyen lányoknál. Ez a nekem csak egy ilyen lány kell, olyan mintha azt mondanád, hogy "én nem akarok sokat, csak egy 7-es BMW-t 300.000 alatt :D
2013. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"eddig egy kezemen meg tudom számolni, hány ilyen lányt találtam magamnak"


Tehát azért találtál, de valami oknál fogva ők is faképnél hagytak. Szerintem a hiba az ön készülékében van!

2013. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyából 10 perc beszélgetés után le kellene tudnod szűrni, hogy milyen is az a lány, ha nem tetszik törlöd, és jöhet a következő. Ezzel naponta több 10 lányon is átmehetnél, és ha szerencséd van nem mesél a baráti körének rólad, mivel csak 10 percig dumáltatok, és a barátnőit is tesztelheted másnap. Bocsi de jobb módszer nincs.
2013. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Keresd meg a rendes lányokat, akiket állítólag nem vesz észre senki, mert mindenki az "utálatosak" után szalad. :) Egyébként a te viselkedésedtől is függ. Nem kell magyarázkodnod, de talán meg van az oka, miért ezt az oldalukat "látod". Ismertem embert, aki kb. mindenkit utált, akikkel nekem az ég megadta világon semmi bajom nem volt. Én jófej, rendes, vicces embereknek láttam őket, említett "barátom" meg bunkó s e g gfejeknek. Közben nem vette észre, hogy megállás nélkül őt kötekedik velük.
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy veled van a baj Kérdező. Bár így nehéz megállapítani.

Én is hasonló cipőben járok, de még furcsább az én esetem.

Ha találok olyat, akivel el is lehet beszélgetni, egy idő után már nem kérdez, és én kérdezek tőle, de próbálok nem csak kérdezni, hanem mesélni is magamról, véleményt mondani. Kedves vagyok vele, mert ilyen szeretek lenni, DE és most jön a furcsa dolog, vagy nem írnak vissza, vagy ritkán és már az után nem. De nem mondják el mi a gond, csak nem kapok választ.

Pedig semmi rosszat nem mondtam rájuk. Próbálok teljesen tisztességesen beszélgetni, olyan témákról is amiket őket is érdekli, de nem. Egyszerűen "elkopnak" a lányok. Hiába tetszik meg egy lány és szeretném megismerni, nem tudom, randi sem lesz természetesen.


Evolúciós folyamatot gyanítok a háttérben, hogy az önbizalom a fontos, stb. meg nem jó ha túl kedves vagyok, és rendes és mindent megbocsátok. De ezzel az a baj hogy én ILYEN VAGYOK. Nem akarok rosszfiús lenni, én ilyen szeretek lenni, szeretem ha szeretetet tudok adni magamból és jót.


29/F

2013. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, a barátom pont olyan mint te. Nehezebben köteleződnek el a lányok, mint régen. Ez tényleg evolúciós folyamat. Fontos az önbizalom, de nem úgy, ahogy te gondolod. Engem például egy pont után már taszít, ha valaki verseng velem. Legyen értelmes, talpraesett, de ne akarjon mindenben túltenni rajtam, helyettem határozott lenni. Erre egy esélye van, zsigerből vágom ketté a próbálkozást, ott helyben, még ha neki kínos is. De korrekt vagyok, általában tisztázom ezt.
2013. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

# 6/7

Akkor hasonlítunk, én is ilyesmi jellem vagyok, de már úgy érzem muszáj rossz fiúskodni, mert másképp nem fog menni. Mindig kihasználnak vagy elhagynak a lányok, nem tudnak igazán vonzódni egy jó fiúhoz.

2013. febr. 5. 23:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Megbánjátok ti azt. Bevonzzátok a szadista (kihívás mániás) csajokat, akik betörnek, aztán keresnek másik áldozatot. De sok ilyet láttam! Bár a semminél biztos jobb...
2013. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És az eszedbe sem jutott, hogy pont te nem tudsz a jó lányokhoz vonzódni? Csak az olyanokhoz, akik így bánnak veled? Ezen is gondolkozz el. Ilyet is láttam. Folyton panaszkodott a fiú, de igazán felnézni mindig "bunkó", vele rosszul bánó lányra tudott. A többi egyszerűen nem mozgatott meg benne semmit, észre se vette őket. És ő is azzal a szöveggel jött, hogy minden nő rossz, gonosz, stb.
2013. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!