Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb embernek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb embernek tényleg ellenszenvesek a félénk, visszahúzódó lányok? Vagy csak én látom rosszul a dolgkat?

Figyelt kérdés
Ha a barátaimmal vagyok akkor senki nem mondaná meg hogy alapból milyen zárkózott vagyok, de ha nem velük vagyok nem érzem magam annyira biztonságban, meg úgyérzem senkit sem érdekelek. És azt vettem észre hogy az ilyen csendes lányokat senki nem bírja. Igazam van? 14/l
2012. nov. 29. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy nem bírják.. Inkább csak távolságtartóak, úgy érzik neki kéne ismerkednie, nyitnia mások felé.. Nekem legalábbis ezt mondták a csoporttársaim..3 év után először mentem el velük bulizni.. Meglepődtek rajta, hogy amúgy milyen kedves vagyok meg, hogy lehet velem szórakozni.. Azt hitték azért vagyok annyira visszahúzódó, mert én utálom őket.. Mondtam, hogy csak nehezen barátkozom..Ennyi.. 23/L
2012. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csendes vagy,akkor nem is vesznek észre,ne csodálkozz ha senki se érdeklődik.Bocsi.De viszont az hülyeség,hogy baj lenne velük.Bár ha valaki túlságosan is zárkózott,az se vonzó..
2012. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy annyira csendes lennék, azért társaságban is tudok beszélni.:) De ha nagyon új helyen vagyok akkor eléggé csendes vagyok.
2012. nov. 29. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel én is csendes típus vagyok, ezért nem ellenszenvesek. Sajnos tudom, hogy milyen sz@r érzés, amikor képtelen vagy nyitni mások felé, legalábbis nekem nehéz. Barátok körében elvagyok, de idegenek jelenlétében, mint a néma, csak hallgatok. Ismerkedés emiatt elég nehézkes, sőt...

22/F

2012. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!