Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem fürdök egy hétig azt...

Ha nem fürdök egy hétig azt érzik az emberek?

Figyelt kérdés
minden vasárnap este fürdök , és az érződik a suliban ? 19 F
2013. aug. 25. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 nap után minden bajom volt, amikor beteg voltam és nem tudtam kikelni az ágyból...
2013. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem érződik. Főleg most nyáron a melegben, megizzadsz. Nem lehet valami kellemes illatod. Mondjuk, ha koszos vagy mit tudjam én elesel és csurom sár vagy akkor azért gondolom lefürdesz, ugye? Amúgy még nem szólt miatta senki se? Én nem szólnék mert mondjuk velem is volt, hogy fáradt voltam fürödni vagy mentem valahova és az odaúton gyalog úgy izzadtam mint egy ló, nekem is volt szagom. Azt hinném, hogy ez egy egyszeri eset, de ha ismernélek és már feltűnne, lehet megjegyezném. Nem utálnálak meg vagy ilyesmi, de biztos, hogy kicsit furcsán néznék rád. Mért nem fürdesz minden nap? Vagy legalább gyakrabban?:) Én hajat mosni utálok, de kell. A dezodorok lehet, hogy "csillapítják" a szagod, de mosakodni kellene. Legalább néhanapján egy 5 perces zuhany?:)
2013. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!