Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fontos! Hogy vezethetném le a...

Fontos! Hogy vezethetném le a hatalmas idegességet?

Figyelt kérdés

Holnap nagy dolog vár rám (és nem valami jó) és most rettenetesen ideges vagyok. Az előbb voltam hányni, görcsöl a gyomrom, gombóc van a torkomban, remegnek a kezeim és félek.

Hallgattam rock-ot az általában segít, de most még az sem.

Valami ötlet?

Mondták, hogy menjek el futni, de most sajnos még azt sem tudok..

Köszi előre!



#idegesség #idegesség levezetés
2013. aug. 26. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem a favágás jött be :) De ha más nincs marad az ordítás-terápia :D
2013. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Zárkózz be, tegyél fel fülhallgatót, üvölted a kedvenc számaidat és táncolj! Esetleg játszd el az adott szituációt, amitől tartasz, nyugodtan beszélgess saját magaddal, vitatkozz, érvelj.. csak zárkózz be, hogy ne nézzen a család hülyének :)
2013. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
elárulnád hogy mi az?
2013. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Most majd megint ráállok a zenére, mert feltöltött a telefonom.

Ezt az eljátszós dolgot is már csináltam, csak annyira lefajult abszurd téren, hogy fölösleges csinálnom.. Teljesen eltérek a témától annyira belejövök :D

2013. aug. 26. 17:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a gondolkozás segít.Ha higgadtan és több oldalról át tudom gondolni a dolgokat.Így mindig találok benne valami jót is, ami megnyugtató és próbálok arra összpontosítani.Magyarán a józanság a jó szívvel való hozzáállás mindenben segítségedre lehet.
2013. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok én is és hasonló tüneteim vannak: holnap megyek álmaim állásának íntejúrara. Szétvet az ideg :(

Én úgy vezetem le, hogy mindenféle érdekes cikkeket/hírt olvasok a neten, olyasmit ami leköt. De beszélgettem ismerőseimmel. Most épp itt olvasgatok, közben tv-zek, de nem bírom sokáig. Félek, hogy nem fogok tudni elaludni.

Kitartás!

2013. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Zárt ajtó?

AZ ELLEN NEM VÉÉD! XD

Egyébként ha semmi sem segít használd mindet egyszerre. Azaz: zárt ajtó mögött futkoss körbe körbe miközben próbálod túlórdibálni a hangfalakból bömbölő együttest. Ha sikerül jöhet a győzelmi tánc, ha nem zúzd szét a hangfalat, nehogy legközelebb is leverjen! XDXD

2013. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én is nagyon félek az elalvástól, pedig holnap 6kor kell kelnem..

Most üvöltetem a zenét, tátogok, vagyis úgy csinálok mint aki énekel :D Ez nem rossz..

Én is próbálom közben átgondolni, csak elég rossz dolgokra számíthatok, és az ilyet nagyon nehezen viselem. Megölni nem fognak, de nem kis megalázásra meg leszidásra számíthatok minimum, ami alól nem húzhatom ki magam, egyaz mert jogos, másik meg a felettem álló hatalommal nem jó szembeszállni. Szóval nehéz feladatot kell csinálnom, amit tudom, hogy nem fog menni, mert nem értem és nem az erősségem, és ezért kapni fogok..

Basszus, leírva nem olyan vészes de átélni.

Pont mikor rémálmod van. Mikor elmeséled nem ijesztő, de mikor átéled azért eléggé befosva ébredsz..:D Megint eltértem a témától...:D

Köszi a válaszokat!

Nektek is kitartás!

2013. aug. 26. 17:44
 9/18 anonim ***** válasza:
szóval nem fogjuk megtudni mitől vagy beszarva
2013. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Pótvizsga xD Egyszerűbb lett volna így leírni jah...:D
2013. aug. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!