Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszem befejeztem az...

Azt hiszem befejeztem az itteni tevékenységeimet. Miért van itt ennyi rosszindulatú ember? Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Már rég óta olvasgatok itt, sok témakörben, sokat meg is válaszolok, legjobb tudásom, vagy tapasztalataim szerint. Engem mindig(!) a jóindulat, és a segíteni akarás vezérelt egy válaszadásnál, ha azt láttam, hogy feszültség, vita, veszekedés, vagy bármi negatívum volt egy kérdés körül, egyrészt ledöbbentem, másrészt inkább nem is szóltam bele.

A napokban viszont egy nagyon kényes témában nekem lett volna szükségem segítségre, megjegyzem, rám nem az a jellemző, hogy minden apróságra itt keresem a választ, de ez most kivétel volt.

Ezt én részletesen, érthetően kifejtettem, több oldalról is megközelítve, nehogy bárki valami rosszat lásson mögötte, de amit kaptam, arra nem számítottam...

Jöttek a válaszok, kaptam hideget, meleget, minősítettek úgy, hogy az minősíthetetlen, voltak, akik a védelmemre keltek, de én köpni, nyelni nem tudtam.

Így segítsen az ember másokon, másoknak? Hogy amikor nekem lenne igazán szükségem rá, akkor még csak rontsanak a helyzeten? Hol van az emberség egyesekből? Tisztelet a kivételnek, nem általánosítok, de ez nagyon rosszul esett, és igazából csak meg akartam osztani veletek.

Köszönöm, hogy elolvastátok, és kívánok mindenkinek további szép napot!


2013. aug. 28. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is frászt kapok a bunkóktól... Az esetek kis %-ában talál az ember választ a kérdésére ezen az oldalon. Tapasztalataim szerint mindenkit elítélnek egy-két információ alapján.
2013. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan így van, ahogy mondod 1es. Semmit nem tudnak az emberről, de néhány begépelt mondat után már úgy érzik, hogy mindent tudnak. Ismétlem magam: tisztelet a kivételnek. Lehet, hogy valakinek "életmentő" lenne egy normális válasz, de legtöbbször belemártják a kést az ember szívébe, amit most már sajnos a saját bőrömön is tapasztaltam...
2013. aug. 28. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha tényleg vannak búnkó válaszok, normális kérdésekre is.

De sok a segítőkész ember is. Lehet, csak kifogtad a gonoszkodó gyökereket. Néha én is berágok, akkor egy hétig nem járok erre, mert duzzogok.

Mi volt a kérdésed, ha nem titok?

Gonosz tulkokkal meg ne foglalkozz! Mondom én, a mimóza! :)

2013. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as! Inkább ne tépjük fel a sebeket :) Nagyjából túltettem magam rajta, töröltem is a kérdést a listámból, mert nem érdekelnek a válaszok. Ezt is, ahogy írtam is, csak meg akartam osztani veletek, és még egyszer köszi, hogy elolvastátok!
2013. aug. 28. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen témakörben írtad,ha megkérdezhetem?

Tudod vannak olyanok,pl. Családi,ahol csak rossz lehetsz.

2013. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokadszorra mondom el, itt csak az alapján tudnak megítélni, amit leírsz.

Ha az a pár sor nem téged tükröz, akkor a te hibád a dolog.


Egyébként nem kéne törődnöd a rosszindulatú emberekkel, főleg ezen az oldalon. Állítom, a regisztrált felhasználók fele legalább troll.

Ha valaki itt tevékenykedik, nagyon fontos, hogy tudja kezelni a negatív kritikát, és megtudja különböztetni az építő jellegű kritikától.

2013. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5! Teljesen igazad van, el is találtad a témakört. Viszont annyit elárulok, hogy a Családi, és a Párkapcsolatok témakörben is írtam ugyanazt, annyi volt a különbség, hogy a családiban teljesen normális válaszok voltak, de a másikban... no comment...

#6! Utolsó mondatodat nagyon megfogadom. Abban is igazad van, hogy sok a troll, és ezt pont az előzőek tükrözik, pont a két témakör különbözősége miatt. Az utóbbiban rengeteg a tini, de ott is tisztelet a kivételnek.

Viszont, ha valaki rosszindulatú, akkor hiába tükröznek engem a leírtak, úgyis beleköt, és szándékosan megbánt.

Nektek viszont köszi mindent! Jó fejek vagytok!

2013. aug. 28. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:

hali most kissé poénos kedvemben vagyok és arra gondoltam hogy a trollok ellen az jó ha sokat írsz mivel úgy sem akarnak olvasni csak poénkodni és ártani, és minél többet írsz annál valószínűbb hogy a kezdő kis trollok rá sem bagóznak a hosszú szövegre.

másfelől pedig emberséget keresni nehéz mivel itt is működik a szólásszabadság egy formája, és az emberek is szólhatnak bármihez agy kivédhetetlen teljes mértékben hogy ne szóljanak le bármilyen kérdést teszel fel.

az ilyen trolloknak nem számdékuk a megértés a konstruktív hozzászólás, bár a kérdéstől is függ ez énis olykor trollkodok kicsit ha olyan számomra egyértelmű a válasz a kérdésre vagy pedig nagyon könnyen megtalálható az információ számomra.

ja és máshol is sok a rosszindulatú ember, javarészt ezért nem mozdulok ki itthonról.

2013. aug. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!