Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyitott ajtóktól való rettegés?

Landslide kérdése:

Nyitott ajtóktól való rettegés?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná nekem mondani,minek nevezik,amikor egyszerűen ki nem bírom állni,ha nyitva van a szoba,bejárati,szekrény vagy bármilyen ajtó? És esetleg hogyan lehet ezt leküzdeni? Nagyon régóta "szenvedek"vele...és kíváncsi vagyok már micsoda ez.

2013. aug. 30. 15:21
 1/5 anonim válasza:
Végy egy mély lélegzetet és csukd be :D ne félj nem fog bántani.A lakásban meg szereld le az összeset :D esetleg menj orvoshoz biztos visszavezethető egy gyerekkorodban történt traumára :)))
2013. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

amikor érzed az ingert, hogy becsukd, akkor várj. nem jó neked, ha nyitva van, de most egy kicsit ne bánd, hogy nem jó. hanem várj. mintha fájna valamit, de azt mondanád Ok, most egy kicsit később veszem be a gyógyszer és addig átélem, megnézem kicsit milyen ez a nem jó bővebben.


ettől lesz esélyed arra, hogy hozzászokj a dologhoz. hiszen az amit csinálsz éppen az amit akarsz, úgy töltesz időt, hogy csukva vannak az ajtók. aztán ha telik az időd esetleg eltompulhat a rossz érzés, ha átéled, hogy nem történik komolyabb baj ettől.


de amúgy attól se tarts, hogy ha nem neked ez megmarad. akkor tényleg csukd be az ajtókat. vagy az is jó ötlet, amit #1 ír, hogy ahova nem muszáj oda ne ajtót tegyél. a lényeg, hogy ekkor viszont fogadd el, hogy te vagy az a pali vagy nő, aki becsukja az ajtókat. nevess rajta és csukd be őket :)

2013. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
javítás: középső bekezdésben: 2úgy töltesz időt, hogy csukva vannak az ajtók" helyett "nyitva vannak"
2013. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Hagyd úgy. Ne csukd be. Ne csukd be soha. Egy ideig szar lesz, kb mint a drog elvonási tünetek, idegbeteg leszel, meg leszel őrülve, aztán elmúlik. Hidd el tudom. De gondolj bele. Mivan ha nem csukod be? Meghalsz? Megsérülsz? Történik bármi baj? Nem! Ebből tudod hogy ez csak hiba az agyadban. Rendszerhiba. Nem táplálandó dolog :D
2013. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alexa Szjg-er válasza:
Velem is ez van utálom ha nyitva vannak de én bennem az van hogy nem figyelek és betörnek és az NYITOTT ajtóban áll a betörö vagy pshihopata ( tudom beteges )
2015. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!