Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Figyelt kérdés

1 honapja koltoztunk at Bostonbol egy Angliai kisvarosba a ferjem mjnkaja miatt a ket lanyunkkal.Es a lanyom egyre furcsabb...4 eves lesz lassan es nem tudom mi lett vele.A koltozesre fogtam, de.....rossz ezt leirni is....neha megijedek a sajat lanyomtol.Van egy kis gardrob szoba az emeleti folyoson, nincs ra szuksegunk nem hasznaljuk...de o folyton beul oda es beszelget (regebben volt kepzelet beli baratja de az idekoltozesunk utan, mikor elsonel bement es beszelgetett valakivel megkerdeztem, hogy vele beszel-e es azt mondta vele mar nem szabad, O nem volt valos, olyan tekintettel mondta , hogy borsodzott a hatam) valakivel, regen reteget a sotetbe ez is 3 hete megvaltozott.Az oviban az ovo nenik szerinz felre huzodik es beszelget (mondtak, hogy ez nem gond az O koraba), de mikor megkozelitik szornyen agressziv lesz..

Komolyan felnott no letemre felek ebben a haz an lenni...ugy erzem soha nem vagyok egyedul...es felek, valamitol amit nem tudok megmagyarazni...eoha nem hittem Istenben,ordogbe de mulheten elmentem a templomba.

Mit tegyek?

Go doltam ra,hogy elviszem gyerek pszichologushoz...de egyre jobban ugy erzem inlabb nekem kene a doki....a parom minden este 6-9 korul jar haza, azt sem venne eszre ha az ordok teazna a nappaliban.

Ja a szo.szedoknal korbe kerdezoskodtem az elozo tulajok 6 honapig laktak itt,3 gyerek volt...es Ok sucstartok voltam egy oreg neni szerint max egy evnel tovabb senki nem lakik ebbe a hazba...

Koltozzunk el ?????

Keressek fel egy orvost???

Mit mondjak a ferjemnek???



2013. aug. 23. 19:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
55%
megértem,hogy félsz,én is belennék tojva.Lehet valakinek ott rekedt a szelleme,bár gondolom ez a válasz cseppet sem nyugtat meg.
2013. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
21%
Nincs semmi szellem egyetlen házban sem. Te is menj el pszichológushoz és a lányod is vidd el. Ez a képzelődés beteges.
2013. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bárkinek ottrekedt volna a szelleme, de furcsa dolgok vannak, az biztos. Néha rám is rámjön a félhetnék éjszaka, mikor kimegyek mosdóba. meg a kutya szokott néha furcsa dolgokat csinálni. De semmi baj nem volt eddig, sztem csak beképzelem.

Lehet, el kellene vinni a gyereket pszichológushoz. Vagy neked kellene elmenned, ha nagyon azt érzed, hogy segítségre lenne szükséged. Ha magyarázatot kapsz arra, mi történik a lányoddal, akkor lehet, megnyugszil és a végén már csak mosolyogsz azon, hogy szellemeket kergettél. Reméljük, a kislány csak egy zárkózottabb korszakát éli.

2013. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem hiszel a szellemekben nem is tudom inkanb valami vsapdanak erzem ezt a lertekelt hazat...
2013. aug. 23. 19:33
 5/44 anonim ***** válasza:
79%

Én elköltöznék...

Egy csomó helyen olvastam, hogy a kisgyerekek még mindenre nyitottak, látják a szellemeket, egyesek emlékeznek az előző életükre is.

Lehet lepontozni, de valóban ezt olvastam.

Aztán aki hisz benne, hisz, aki nem, az nem...


Ha ennyire nagyon rosszul érzed magad, akkor ezt így mondd meg a férjednek szerintem. Aztán menjetek.

Nem rossz ötlet elvinni a gyereket pszichológushoz, hátha tud vele valamit kezdeni... Nem tudom... Az a baj, hogy nem csak beszélget valakivel, hanem agresszív lesz.:/

2013. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Ha elkoltoznenk csak alberletbe max lakasban tudnank es azt a parom nem szeretne, azert kene valami normal magyarazat.
2013. aug. 23. 21:33
 7/44 anonim ***** válasza:

Hm. Normál magyarázatot nem tudok. :)

Pszichológus. Szerintem. Ő ezer féle dologgal találkozott már.

Remélem, megoldódik a dolog!

2013. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
De hát milyen csapda lehet itt? Furcsa ez az egész. Lehet, a gyereknek tényleg csak pszichológus kellene, te pedig csak azért félsz, mert félted nagyon őt.
2013. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon penészesednek a falak és azért költöztek el hamar az előző lakók.:) Szerintem vidd el dokihoz a kislányt. Bár tapasztalatból mondom, nem biztos, hogy egyből beutalja a GP egy pszichomókushoz.
2013. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
70%

Keress egy látót, hívd ki a házba és megmondja van-ott valami/valaki?!

Én hiszek ezekben a dolgokban, és lehet hogy amitől most félsz nem is félelemetes csupán ismeretlen.

Kislányodnak biztosan van valami a lelkében amit így próbál megoldani. De azt hallod hogy miről beszélget a szekrényben? Vagy csak duruzsol?

2013. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!