Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Folyton negatív...

Mit csináljak? Folyton negatív megerősítéseket kapok. Pl:nagy orrom van, kövér vagyok, alacsony, és ezért piszkálnak, tegnap az egyik barátnőm azt mondta, hogy úgy nézek ki mint Gollam. Nagyon rosszul esnek ezek a szavak. Bővebben lent! 14/L

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom, koplalok, próbálok megfelelni másoknak, de egyszerűen nem megy! Senkinek sem merek erről beszélni. Undorodom a hájas combjaimtól, az arcomtól, meg attól, ami vagyok. Zokogva írtam ki ezt a kérdést is, nem egyszer gondolkodtam már az öngyilkosságon.

2013. aug. 30. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az emberek ilyet vágnak hozzád, tipegj oda hozzájuk, nézz mélyen a szemükbe, emeld fel a kacsód, majd egy csinos lendítéssel, és a középső ujjad használatával add tudtukra a véleményedet. :)


Mindenkinek a büdös életben nem tudsz megfelelni, tegyél le róla. Inkább a boldogságot, mint mások elismerését hajházd.

2013. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sz_rd le amit a tobbiek mondanak neked vagy gondolnak rolad. Sose leszel igazan boldog ha mindig masok velemenye fog erdekelni. Tudom, hogy konnyu mondani es nagyon nehez meghozni a valtozast. Engem is sokat csufoltak. Aterzem amit leirsz. Egy lany van akit igazi baratnomnek nevezhetek. Nekem tomzsi orom van, alacsony is vagyok es van rajtam mit fogni, de most ep ellene teszek. Az nem baratno aki csufol es sertesnek is szanja. Vissza kellett volna mondj neki, hogy:"te se vagy tokeletes" vagy valami durvabat kellett volna mondj. En ugy "noveltem" az onbizalmamat a nyar folyaman, hogy elhitettem magammal, hogy szep vagyok. Persze vannak nalam szebbek is, de kit erdekel?! Magamnak kell megfeleljek. Ha gondolod, hogy segithetnek vagy csak kedved lenne baratkozni irj uzenetet.

15\L

2013. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Na jó az öngyilkosságot verd ki a fejedből de azonnal, hatalmas butaság. Majd ezen 20 évesen jót fogsz derülni, hogy ilyen eszedbe jutott. Engem is bántottak 14 évesen mert vékony voltam. És túléltem. Nekem is marha rosszul estek ezek a dolgok, de most 27 évesen nekem támad nevethetnékem rajtuk. Az a barátnő aki ilyet mond rád az nem barátnő! A másik dolog meg az hogy nem kell koplalni, hanem neten utána nézni megfelelő étrendnek és elkezdeni mozogni ha ennyire zavar! Otthon is lehet tornázni, elmenni futni stb. Kicsit próbáld meg összeszedni magad és mutasd meg hogy bármire képes vagy és sz@rj az ilyen emberekre. Erősnek kell lenni, mert az életbe keményebb bántások is lesznek. Ne engedd hogy teljesen elvegyék az önbizalmad.
2013. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Uhh hát igen sok a köcsög ember :( De egyet mondok a koplalást hagyd abba azonnal! Szerintem többet árt mintha érne is valamit. A fogyókúra attól függ hogy milyen de ne vidd túlzásba fiatalon nem szabad mert izomból fogysz meg egyéb fontos dolgokból! A barátnőd meg akkor egy hülye már bocsánat de Gollam egy fogpiszkáló :) Én fiú vagyok de mivel rossz a tartásom mert volt egy komoly balesetem és azért nem nagyon bírom kihúzni magam és én "kvázimodó" vagyok! Akik ezt mondjak a szép hosszú középső ujjamal bemutatok és megyek tovább! :)
2013. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már elvették... Felhívtam sírva az egyik barátnőmet, és ő az első akinek elmondtam. Erre ő is kiröhögött..:(
2013. aug. 30. 16:07
 6/13 anonim válasza:

első válaszoló : hasonló gondjaim vannak mint a kérdés kiírójának és most nekem is feldobtad kicsit a napom :) köszönöm !


bocsi az offért

2013. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem barátnő aki ilyet mond, keress olyanokat, akik szeretnek és nem kritizálnak. Sportolj valamit, iratkozz be valamilyen sportra, nem koplalni kell, hanem megfelelően táplálkozni és sokat mozogni, ami átalakítja az alkatodat. A nehézségek elől nem elmenekülni kell, hanem megoldani, fel a fejjel.
2013. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Úgy nézel ki mint Gollam XDDD
2013. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rohadj meg
2013. aug. 31. 11:58
 10/13 anonim válasza:
gyönyörű vagy <3
2013. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!