Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. AFP eredményem sem fényes,...

2. AFP eredményem sem fényes, de a 12. heti korrigált negatív, szerintetek miért alacsony ennyire az AFP= (?

Figyelt kérdés

Az előzőt 16+3 naposan vették le aminek az értékei: 0.58 és a korrigált:0,60


A 2. AFP eredményem 17+3 naposan vették le.

A mostaninak: 0,64

Korrigált AFP:0,70


A kombinált tesztem negatív!!!1:3200


2013. máj. 2. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt verzesed a terhesseg alatt?
2013. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem , nem volt semmi! Nagyon csodálkozok, ez borzalmas....

2013. máj. 2. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 0,5 az alsó határ, mert ettől fentebb még óriási az átfedés normális és patológiát jelző AFP eredmény között. Aszerint a legkevésbé sem alacsony.
2013. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon rossz volt az afp értékünk és genetikán közölték velem, hogy mi a fenét keresek ott. Külföldön már nincs is afp, mert az uh sokkan megbízhatóbb. Kicsit el vagyunk maradva. Szóval ne aggódj!!! Ja amúgy 3,5 éves a leányzó és makk egészséges. :)
2013. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért megnyugtattatok... Nem csak én vagyok ilyen cipőben!! Szerintem a pici is szomorúságom megérezte mert mocorgott nagyon:) 19 hetes az apróság:)

Gratulálok a kisbabákhoz, s nagy lányokhoz!


Jövőhét szerdán megyek 19-20 hetes UH-ra, remélem ott is megmondják, hogy minden rendben!!!

2013. máj. 2. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne ijedj meg. Az én AFP értékem is 0,68 volt. Ráadásul az SZTK-s nődoki meg a védőnő be is sz@ratott, hogy ennek ultrahangon jó alaposan utána kell nézni, mert lehet baj. Egy hétvégét bőgtem végig, mire el tudtam menni a nőgyógyászomhoz. Ő már az értéket látva is mondta, hogy nem kell megijedni, meg nem kell foglalkozni vele, rendkívül elavult vizsgálat. Szerinte ki is kellene venni a kötelező vizsgálatok közül. Csinált egy jó alapos ultrahangot, ahol minden rendben is volt. Ma már 15 hónapos a lányom, teljesen egészséges!
2013. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!