Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy tényleg álomvilágban (ezt mondják rólam a barátaim és a családom) élek-e, vagy csak nagyobb hitem van, mint a körülöttem lévőknek?!

Figyelt kérdés
Épp munkakeresésben vagyok és egyszerűen nem vagyok hajlandó pl. minimálbérért megrohadni, ami tudom, hogy nem jelentene előrelépést a jelenlegi helyzetemnél, vagy például a szex nekem nem megy szerelem nélkül és ezt sem értik sokan, miért nincs barátnőm, ezért már melegnek is néznek jó páran. Tényleg velem van baj?

2013. aug. 31. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem h veled van a baj. Szerintem az a normális h szerelem nélkül nincs szex. Egyébként ha meg álomvilágban járnál akkor gyerekes dolgokról álmodoznál.
2013. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak már többen vádoltak meg ilyenekkel. Tudom magamról, hogy álmodozó típus vagyok, bástyák és elvek közt élek, próbálok is ledönteni párat, de ettől függetlenül, van, amit nem tudok és nem is akarok és nagyon sokan nem értik ezt.
2013. aug. 31. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, sok szempontból olyan mintha magamat olvasnám pár évvel ezelőtt, csak én lány vagyok. Én is sokszor megkaptam, hogy hülyeség ennyire ragaszkodnom az elveimhez. Én erre mindig azt mondtam (magamban), hogy ahhoz, hogy tükörbe tudjak nézni fontos, hogy ne mondjak ellent az elveimnek. Hű maradtam önmagamhoz és nem bántam meg. Az idő téged fog igazolni, feltéve ha teszel is álmaid, értékeid, elveid, betartásában.
2013. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elvek közt élek de szeretek így élni azt meg h ki mit mond letojom :D (1.)
2013. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az érzelmi részével egyetértek.

az anyagival nem, legalábbis ha semmi jövedelmed sincs mert akkor egész egyszerűen éhenhalsz.

ha ennél kissé rózsásabb az anyagi helyzeted és kapsz munkát

eleinte nem feltétlenül baj a minimálbér, hiszen abból kereshetsz annyit amiből továbblépj(igen ez pedig egy része az én álomvilágomnak).

ha pedig nem akarsz minimálbéen tengődni vagy jónak kell lenned valamiben vagy tanulnod kell.

ha nem teszed lehetnek elveid csak éhendöglesz.

szerintem nincs veled baj csak hogyha nem alkalmazkodsz, valamennyire akkor elöbb lesz véged.

én mostanában kezdek lemondani egy eddigi elvemről vagy rögeszmémről, és igazából annyira mindegy mit csinálsz hiszen a végén mindenki ugyanúgy meghal.

nekem ez az álomvilágom ahol szépen úgyis megdöglik mindenki és tökmindegy milyen elveket követett.

2013. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!