Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha általános iskolában nincsen...

Ha általános iskolában nincsen (ek) legjobb barátnője (i) valakinek, akkor gimiben nagyobb rá az esély, hogy ott megtaláljuk az igaz barátságot?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, csak mindannyiuknak van valami nagyobb hibája. Olvastam egy könyvet, melyben a főszereplő hasonlóan nem rendelkezett barátokkal általánosban, és a gimiben talált többet is. Ez a valóságban is megtörténhet, vagy aki nem lel jó társaságra általánosban az valószínűleg magányos lesz később is?

(Amúgy három "legjobb barátnőm" van, bár nem azok igazán, és aki szeretné, annak privátban továbbítok egy sztorit rólu(n)k, így, nyilvánosan viszont nem tenném ki)

NORMÁLIS válaszokat, thx.



2013. aug. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak nem a SZJG-t olvastad? :D Félretéve a viccet.. általánosban én utáltam az osztályomat, de ettől függetlenül mindenkivel jóban voltam, volt is egy legjobbnak mondott barátnőm, de nem igazán tartottam annak. Szerintem ha az ember új helyre kerül, mindenképpen van rá esély hogy találjon magának barátokat. Én egyedül sem éreztem magam magányosan, de valahogy úgy alakult hogy az úgymond "menő" társaságba kerültem, de mégis aki a gimi végén a "legjobb barátnőm" lett, az egy könyvmoly volt. :)
2013. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én is ugyanilyen szinten érzem őket a legjobb barátaimnak, inkább csak úgymond legjobb barátok, mert nekem nem jelentik azt.
2013. aug. 14. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy az ember csak a gyerekkorban tud igaz barátokra lelni. Én 26 vagyok, de mai napig bővül a kör. Nincs nagy baráti társaságom, inkább több emberkét ismerek, de különböző helyekről.

Szerintem nem kell ezt a dolgot erőltetni, majd jön az magától.

Egyébként nekem sincs legjobb barátnőm, hiszen mindannyiukat nagyjából egyformán szeretem. Akivel meg úgymond nem jövök ki 100%-osan, azt nem is nevezem barátnőmnek, inkább csak jó ismerősnek.

2013. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem garanciális.Te alakítod a baráti viszonyaidat, nem állíthatod, hogy majd gimiben lesz több barátod.Ez nem ok-okozati összefüggés.
2013. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a középsuliban voltak barátnőim, amit akkor még "csak" barátnőknek tartottam. Nem éreztem azt, hogy valamelyik is a legjobb lenne. Most 43 éves vagyok, és az egyik lánnyal a mai napig barátok vagyunk. Ő lett a legjobb barátnőm. Szóval bármit hozhat az élet.
2013. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!